Blog
Zaginieni Przed Laty

Sprawa Agnieszki Wójtowicz rozwiązana!

Kochani, w styczniu bieżącego roku, skontaktował się z nami Pan Kamil, który poszukiwał swojej zaginionej w 1998 roku matki. Od razu napisaliśmy krótki post i zwróciliśmy się do Was o pomoc w poszukiwaniach Pani Agnieszki Wójtowicz.

Niedługo później, na naszej stronie pojawiła się aktualizacja w tej sprawie. Szybko bowiem okazało się, że w 1999 roku, w Międzybrodziu Bialskim pochowano niezidentyfikowaną kobietę. Wszystko wskazywało na to, że jest to Pani Agnieszka Wójtowicz. Pozostało jedynie wykonać badania DNA, niezbędne by potwierdzić to przypuszczenie.

Kochani, właśnie nadszedł ten wyjątkowy dzień. Dziś już wiemy o tym, że pochowana ponad 20 lat temu, w bezimiennym grobie kobieta, to mama Pana Kamila. Informujemy Was o tym, na jego prośbę!

Agnieszki
Pani Agnieszka Wójtowicz

Dziękujemy wszystkim tym, którzy zaangażowali się w tę sprawę i śledzili ją od początku na naszej stronie. Niezwykle cieszymy się, że udało się nam rozwikłać tę sprawę i przynieść ulgę bliskim Pani Agnieszki. Pan Kamil dziękuje wszystkim naszym czytelnikom za wsparcie!

My również dołączamy się do tych podziękowań. Wiemy, że z Waszą pomocą wszystko jest możliwe. Co więcej, utwierdzamy się w przekonaniu, że robimy coś, co naprawdę ma sens… Jeszcze raz – dziękujemy! Co więcej

 

Niżej podajemy linki dla osób chcących zapoznać się z całą sprawą:

https://www.facebook.com/zaginieniprzedlaty/posts/1460524424154663

https://www.facebook.com/zaginieniprzedlaty/posts/1460908274116278

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

5 2 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl