Blog
Zaginieni Przed Laty

Trwają poszukiwania ciała. 41-latka przyznała się do zabójstwa

Jego ciała w Odrze nie odnaleziono. 41-latka przyznała się do zabójstwa

Trwają poszukiwania ciała. 41-latka przyznała się do zabójstwa swojego konkubenta. Teraz grozi jej dożywocie!

Trwają poszukiwania ciała.

Do zdarzenia doszło w powiecie krośnieńskim w województwie lubuskim. W ostatnich dniach lubuscy policjanci, pracując nad inną sprawą, pozyskali wiedzę, która wskazywała, że najprawdopodobniej w powiecie krośnieńskim doszło do zabójstwa, a sprawca, by ukryć ślady bestialskiej zbrodni, wrzucił zwłoki ofiary do Odry.

 

Do tej zbrodni przyznała się 41-letnia kobieta. Zabiła z zimną krwią swojego konkubenta. Organy ścigania otrzymały kilka dni temu tę informację. Mężczyzna został zamordowany prawdopodobnie kilka miesięcy temu. W sobotę, 5 marca 2022 roku, na Odrze rozpoczęły się poszukiwania ciała mężczyzny. 41-latka została już aresztowana i grozi jej kara dożywotniego więzienia.

Cały czas na Odrze w powiecie krośnieńskim trwają poszukiwania ciała mężczyzny.

Trwają poszukiwania ciała. 41-latka przyznała się do zabójstwa
zdjęcie ze strony www.se.pl/

– Podczas składania wyjaśnień 41-letnia kobieta przyznała się do zarzutu. Grozi jej dożywocie. Na tym etapie sprawa ma charakter poszlakowy i nie możemy podawać ustaleń dotyczących okoliczności, motywu działania podejrzanej i ewentualnego udziału innych osób w tym przestępstwie” – mówi PAP Ewa Antonowicz, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Zielonej Górze, która nadzoruje jednostkę w Krośnie Odrzańskim.

– W sobotę w rzece Odrze w powiecie krośnieńskim rozpoczęły się poszukiwania zwłok ofiary zabójstwa. Biorą w nich udział policjanci i strażacy, w tym płetwonurkowie. Dotychczas działania te nie przyniosły rezultatów – podaje PAP.

Wykorzystywany jest do tego specjalistyczny sprzęt, taki jak np. sonary. Warunki atmosferyczne są dziś dobre, jednak musimy podkreślić, że same poszukiwania w rzece są bardzo trudne. Przypominam, że główny dowód, którego poszukujemy (ciało) przez duży prąd może wciąż się przemieszczać – podkreśla rzecznik lubuskiej policji.

Trwają poszukiwania ciała. 41-latka przyznała się do zabójstwa
Fot. Jarosław Jakubczak/Polska Press

– Na chwilę obecną, z uwagi na dobro postępowania przygotowawczego, mogę potwierdzić jedynie, że zostały zatrzymane dwie osoby w związku z podejrzeniem zabójstwa i czynności są w toku – powiedziała w wywiadzie z Gazetą Lubuską rzecznik prasowa zielonogórskiej prokuratury, Ewa Antonowicz.

Wiele pytań bez odpowiedzi

Pisząc ten artykuł, zastanowiło mnie jedno, czy mężczyzna widniał w bazie osób zaginionych? Do zabójstwa doszło najprawdopodobniej kilka miesięcy temu… Teraz pytanie. Jak to możliwe, że nikt nie zauważył wcześniej, że mężczyzna zniknął, że nie ma po nim śladu? Czy ktoś wcześniej zgłosił jego zaginięcie?

Niestety do dzisiaj nie udało się odnaleźć ciała mężczyzny.

 

 

Również 
Również. Oczywiście. Również. Oczywiście. Bez wątpienia 

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

Może zainteresować Cię również: To miała być szczęśliwa rodzina, lecz los napisał dla nich inny scenariusz (zaginieniprzedlaty.com)

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl