Blog
Zaginieni Przed Laty

Odnaleziono 6-letnią dziewczynkę, która zaginęła ponad 2 lata temu.

Odnaleziono 6-letnią dziewczynkę w zamaskowanym pomieszczeniu, które było ukryte pod klatką schodową w nowojorskim domu.

Odnaleziono 6-letnią dziewczynkę

Sześcioletnia Paislee Shultis nagle przepadła bez śladu w wieku 4 lat. Jej zaginięcie zgłoszono w lipcu 2019 roku w Cayuga Heights, po tym, jak Kimberly Cooper i Kirk Shultis Jr, uprowadzili dziecko. Pomimo intensywnych poszukiwań, nie udało się odnaleźć 6-latki. Jej losy cały czas pozostawały nieznane, aż do tej pory.

 

Ogromny przełom w sprawie nastąpił w poniedziałek 14 lutego 2022 roku. Małą Paislee odnaleziono w Saugerties w hrabstwie Ulster.

Odnaleziono 6-letnią dziewczynkę, która zaginęła ponad 2 lata temu
zdjęcie ze strony wiadomosci.radiozet.pl

Dziewczynkę przetrzymywano w zamaskowanym pomieszczeniu. Policja otrzymała informację o tym, że zaginiona dziewczynka znajduje w rezydencji w Saugerties, około 45 mil na południe od Albany. 14 lutego funkcjonariusze uzyskali nakaz przeszukania budynku.

Odnaleziono zaginioną dziewczynkę

Tego samego dnia wieczorem mundurowi przybyli do domu, gdzie miała znajdować się zaginiona dziewczynka. Właściciel domu cały czas powtarzał, że on o niczym nie wie i nie zna miejsca pobytu uprowadzonego dziecka. Po ponad godzinie poszukiwań, Paislee znaleziono w zamaskowanym prowizorycznym pomieszczeniu pod schodami prowadzącymi do piwnicy domu. “Jednak detektywi użyli … narzędzia do usunięcia kilku drewnianych stopni i wtedy zobaczyli parę maleńkich stóp” – poinformowała policja we wtorkowym oświadczeniu.

Odnaleziono 6-letnią dziewczynkę, która zaginęła ponad 2 lata temu
zdjęcie ze strony wiadomosci.radiozet.pl

Zaginioną dziewczynkę i jej porywaczy Cooper i Shultis Jr. znaleziono wewnątrz. Przestrzeń była mała, zimna i mokra.

Paislee przewieziono do szpitala, gdzie stwierdzono, że jej stan zdrowia jest dobry. Została później wypisana i oddana pod opiekę prawnych opiekunów.

Cooper, Shultis Jr., a także jego ojciec, Kirk Shultis senior, zostali aresztowani. Całą trójkę zatrzymano pod zarzutem ingerencji w opiekę nad dzieckiem i zagrożenia dobra dziewczynki.

Odnaleziono 6-letnią dziewczynkę, która zaginęła ponad 2 lata temu.
Schowek

Obu mężczyzn zwolniono za kaucją. Otrzymali nakaz trzymania się z dala od dziewczynki. Policja w Saugerties przewiduje dodatkowe aresztowania.

“Biologiczny ojciec dziewczynki (…) również zaprzeczył, jakoby cokolwiek wiedział o miejscu jej pobytu. Powiedział, że nie widział jej od 2019 roku, kiedy, jak twierdzi, Cooper uciekła z jego córką do Pensylwanii” – poinformowała NBC.

Rodzice

zaginiona dziewczynka

Po przeszukaniu Internetu, by dowiedzieć się czegoś więcej w tej sprawie, nie znalazłam wielu informacji. Udało mi się dowiedzieć, że biologicznymi rodzicami 6-latkniej zaginionej dziewczynki są Cooper i Shultis Jr. Najprawdopodobniej zostali oni pozbawieni praw rodzicielskich z jakiegoś powodu i nie potrafili się z tą decyzją pogodzić, dlatego uprowadzili dziecko, by cały czas mieć córkę przy sobie.

Źródło: Odnaleziono 6-letnią dziewczynkę, która zaginęła ponad 2 lata temu (msn.com)

Paislee Shultis odnaleziona. 6-letnia dziewczynka zaginęła ponad 2 lata temu | Wiadomości Radio ZET

4-year-old girl missing since 2019 found alive, hidden under stairs in New York, police say (nbcnews.com)

Tutaj można zobaczyć nagranie: Zaginiona dziewczyna w Nowym Jorku znaleziona żywa na klatce schodowej 2 lata po porwaniu (usatoday.com)

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie! Jeśli. Lecz

Może zainteresować Cię również: Krótka historia zaginięcia… Gdzie jest Izabela Żukowska? (zaginieniprzedlaty.com)

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl