Blog
Zaginieni Przed Laty

Krótka historia zaginięcia… Gdzie jest Izabela Żukowska?

Izabela Żukowska Są takie zaginięcia, o których słyszał każdy. Są również takie, o których dawno nie mówi nikt… Nie są “porywające”, bo brak w nich tajemnicy i zwrotów akcji. Człowiek po prostu wychodzi z domu i nigdy więcej nie kontaktuje się z rodziną. Choć całą ich historię można streścić w jednym zdaniu, nie są mniej istotne. W “krótkich historiach” będziemy poruszać te zaginięcia, o których ani nie nagrywa się podcastów, ani nie pisze się zbyt często, bo w internecie natknąć się można na jedynie szczątkowe informacje. Dziś przyjrzymy się sprawie Izabeli Żukowskiej. Na jej wizerunek natknęliśmy się w policyjnej bazie osób zaginionych.

Antwerpia

Izabela Żukowska urodziła się w 1978 roku. Przed zaginięciem mieszkała w miejscowości Sławsko. Gdy miała 20 lat postanowiła wyjechać do Antwerpii w Belgii w celach zarobkowych. Młoda kobieta opuściła kraj dokładnie 24 czerwca 1999 roku, pozostawiając w Polsce 2-letnią córeczkę.

Początkowo Izabela regularnie dzwoniła do swojej mamy, później jednak kontakt się całkowicie urwał. Do rodziny Izabeli dotarła informacja, że ta wyjechała do Szwajcarii – niestety nigdy nie udało się tego potwierdzić. Tu ślad się urywa.

Izabela Żukowska
Zaginiona Izabela Żukowska

Istnieją różne teorie na temat zaginięcia Izabeli Żukowskiej. Niektórzy twierdzą, że dziewczyna mogła paść ofiarą handlu żywym towarem.

Rysopis

W chwili zaginięcia, Izabela Żukowska miała ok. 175 cm wzrostu, sylwetkę szczupłą, jasne, długie włosy, przylegające uszy i widoczne ubytki w uzębieniu. W momencie opuszczenia domu, miała na sobie brązową sukienkę i klapki.

Kontakt

Sprawę prowadzi SC KPP Sławno Wydział Kryminalny, 70-515 Szczecin, ul. Małopolska 47, tel.: (0-91) 821 8001, email:  dyzurnykwp@szczecin.policja.gov.pl. W związku z tym prosimy, by informacje o zaginionej zgłaszać na wyżej wymieniony adres/numer telefonu lub na najbliższej jednostce policji.

Można również napisać wiadomość prywatną do naszej Redakcji. Oczywiście gwarantujemy anonimowość!

Źródło

https://zaginieni.policja.pl/

https://www.facebook.com/ZaginieniZaginieni/

Dziękujemy, że przeczytałeś/aś artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, odwiedzaj nas częściej!

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl