Blog
Zaginieni Przed Laty

Odnalazł biologiczną matkę 33 lata po tym, jak został porzucony jako noworodek

Odnalazł biologiczną matkę 33 lata po tym, jak został porzucony jako noworodek. Miał zaledwie dziesięć dni, kiedy został znaleziony owinięty w koc w toalecie na lotnisku.

Odnalazł biologiczną matkę

Steven Hydes miał zaledwie 10 dni kiedy został porzucony przez matkę w toalecie na lotnisku. Wiele lat dręczyło go pytanie kim jest jego matka. Dopiero po 33-latakch udało się mu odnaleźć biologiczną rodzinę. Historia Stevena była jedną z najgłośniejszych spraw medialnych, a zwłaszcza jego ogromna walka o prawdę.

Hydes, znany jako “Gary Gatwick” – na cześć pluszowego misia, maskotki lotniska, gdzie został znaleziony – 10 kwietnia 1986 roku. Został wówczas odnaleziony przez Beryl Wright, asystentkę sprzedaży na lotnisku Gatwick w Londynie.

pamiątki

Był ubrany w kamizelkę i owinięty w kraciasty koc. Natychmiast chłopiec został przekazany służbom opieki społecznej i trafił do rodziny zastępczej.

Poszukiwania biologicznej rodziny

Nikt nigdy nie krył przed nim prawdy. Steven często zastanawiał się kim jest jego mama, jak wygląda i dlaczego go porzuciła. Brak odpowiedzi na wszystkie te pytania motywowały go jeszcze bardziej do poznania prawdy. Kiedy Steven był już dorosły i założył rodzinę postanowił, że zrobi wszystko by odnaleźć biologiczną rodzinę.

Steven jako noworodek

Wspierany przez swoją rodzinę adopcyjną, z pomocą genealogów i prywatnych detektywów rozpoczął swoje poszukiwania.

Po latach od dnia, kiedy został porzucony, Hydes odnalazł swoją biologiczną rodzinę. W pełnym emocji wpisie na Facebooku opisał swoje odczucia:

Dlaczego mama go porzuciła?

Niestety, mimo odnalezienia rodziny, Steven nie poznał całej prawdy… A mianowicie tego dlaczego został porzucony. Biologiczna mama Stevena zmarła, zanim zdążył do niej dotrzeć. Co więcej, ojciec i rodzeństwo Hydesa nie mieli pojęcia o jego istnieniu.

Mimo to, Steven nie żałuje podjętych kroków. Jest szczęśliwy, że po wielu latach poszukiwań udało się mu odnaleźć biologicznych rodziców.  “Dziękuję wszystkim, którzy byli zaangażowani i pomogli w moich poszukiwaniach” – podsumowuje mężczyzna w wywiadzie z mediami.

Źródło: (13) 37 years ago today, on 10th… – Gary gatwick airport baby abandoned | Facebook

(13) Facebook

Gdy był niemowlakiem, matka porzuciła go na lotnisku. Po 33 latach poznał biologiczną rodzinę – Dzień Dobry TVN

33 lata po tym, jak został porzucony w łazience na lotnisku, mężczyzna odnajduje swoją biologiczną rodzinę – Crescer Magazine | Musisz wiedzieć (globo.com)

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie! Jeśli

Może zainteresować Cię również: Stefan R. umówił się na randkę. Zabił, następnie zjadł część zwłok (zaginieniprzedlaty.com)

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl