Blog
Zaginieni Przed Laty

Krótka historia zaginięcia… Gdzie jest Marzena Szczurek?

Marzena Szczurek Są takie zaginięcia, o których słyszał każdy. Są również takie, o których dawno nie mówi nikt… Nie są “porywające”, bo brak w nich tajemnicy i zwrotów akcji. Człowiek po prostu wychodzi z domu i nigdy więcej nie kontaktuje się z rodziną. Choć całą ich historię można streścić w jednym zdaniu, nie są mniej istotne. W “krótkich historiach” będziemy poruszać te zaginięcia, o których ani nie nagrywa się podcastów, ani nie pisze się zbyt często, bo w internecie natknąć się można jedynie na szczątkowe informacje. Dziś przyjrzymy się sprawie Marzeny Szczurek. Na jej wizerunek natknęliśmy się w policyjnej bazie osób zaginionych.

Ostatni ślad – San Giuseppe

O tym, w jakich okolicznościach zaginęła Marzena Szczurek, nie wiemy prawie nic. Z dostępnych źródeł wynika, że kobieta zaginęła 1 października 2003 roku w miejscowości San Giuseppe (Włochy), miała wtedy 28 lat. Niestety nie wiadomo, kiedy dokładnie wyjechała z Polski (mieszkała w Podgórskiej Woli, woj. mazowieckie), ani czy po wyjeździe utrzymywała kontakt z rodziną.

Marzena Szczurek
Zaginiona Marzena Szczurek

Rysopis

W chwili zaginięcia, Marzena Szczurek miała ok. 173 cm wzrostu, sylwetkę średnią, oczy jasne, włosy kręcone, ciemne, uzębienie pełne, twarz owalną. Kobieta nosiła okulary korekcyjne.

Kontakt

Informacje na temat zaginionej prosimy zgłaszać KK KMP Tarnów Wydział Kryminalny, 31-571 Kraków, ul. Mogilska 109, telefon: (0-12) 615 5510, email: dyzurnykwp@malopolska.policja.gov.pl lub na najbliższej jednostce policji.

Można również napisać wiadomość prywatną do naszej Redakcji. Oczywiście gwarantujemy anonimowość!

Źródło

https://zaginieni.policja.pl/

https://naszswiat.it/

Dziękujemy, że przeczytałeś/aś artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, odwiedzaj nas częściej!

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl