Blog
Zaginieni Przed Laty

Obciążone kamieniem ciało dziecka odnaleziono w rzece.

Obciążone kamieniem ciało dziecka odnaleziono w rzece. Policja wyznaczyła ogromną nagrodę za identyfikację chłopca.

Obciążone kamieniem ciało dziecka

AKTUALIZACJA: Ciało znalezione w korycie rzeki nie należy do zaginionego Bena jak podejrzewali we wrześniu 2023 roku śledczy. Ponawiamy apel z prośbą o pomoc. Prosimy o liczne udostępnienie artykułu, być może dotrze on do osób, które rozpoznają chłopca NN.

Są nowe informacje. Czy to będzie przełom w sprawie? (zaginieniprzedlaty.com)

 

 

Kajakarze w Niemczech znaleźli ciało małego dziecka. Policja niemiecka od 19 maja 2022 roku nie wpadła na żaden trop zabójcy małego chłopca, którego ciało obciążone kamieniem wyłowili z Dunaju kajakarze. Ciało dziecka znajdowało się w torbie, która była obciążona dużym kamieniem. Śledczy wyznaczyli 10 tysięcy euro nagrody za pomoc w identyfikacji ciała zamordowanego chłopca.

 

Twarz dziecka została zrekonstruowana przez patologów sądowych na zlecenie prokuratury w Ingolstadt.

Ciało chłopca zostało wyłowione z Dunaju 19 maja 2022 roku. Pomimo intensywnej pracy śledczych niestety wciąż nie udało się ustalić tożsamości dziecka. Zabójca małego chłopca jest nieznany.  Śledczy nie mają żadnego tropu, który mógłby ich doprowadzić do rozwiązania tej sprawy.

Kto pamięta chłopca, który pasuje do poniższego opisu

Chłopiec mógł mieć od 3 do 7 lat, 110 cm wzrostu, ważył około 15 kg, miał niebieskie oczy, włosy ciemny blond wpadający w brąz. Śledczy ponawiają apel z nadzieją, że być może teraz zgłosi się ktoś kto pamięta chłopca, który pasuje do opisu i nie widział go od początku 2022 roku.

 

Rzeźba powstała w ramach sądowej rekonstrukcji twarzy

 

Kamień, którym dziecko było obciążone jest dość charakterystyczny. Jest to kostka brukowa o wymiarach 40x20x6 cm marki Diephaus typu „Natura Vigo” (zdjęcie poniżej).

 

Zdjęcie ze strony Bawarskiej Policji

 

Do tej pory nie została ustalona narodowość dziecka, ale wszystko wskazuje, że było to dziecko europejskie.

Śledczy podejrzewają, że ciało dziecka zostało wrzucone do Dunaju na odcinku pomiędzy dwiema zaporami w Ingolstadt i Vohburg.

Mundurowi nie wykluczają, że zabójca wrzucił zwłoki chłopca do rzeki z któregoś z mostów na autostradzie nr 9. Funkcjonariusze policji sprawdzali bazę osób zaginionych, ale nikt w tym rejonie nie zgłaszał zaginięcia dziecka.

 

Według Andreasa Aichele, rzecznika Komendy Głównej Policji Oberbayern-Nord w Ingolstadt , w ostatni weekend wpłynęło kilkadziesiąt informacji na temat zwłok malucha.

Za informacje, które doprowadzą do identyfikacji dziecka, wyjaśnienia okoliczności śmierci, a tym samym do zatrzymania sprawcy, wyznaczona jest nagroda w wysokości 10 tysięcy euro.

Świadkowie, którzy mogą przyczynić się do rozwiązania tej sprawy proszeni są o kontakt pod numer telefonu 0841-93430.

Źródło: Bawarska policja – Nieznany martwy chłopiec ma teraz twarz – Wysoka nagroda za zawieszone wskazówki (bayern.de)

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie! Jeśli

Może zainteresować Cię również: Stefan R. umówił się na randkę. Zabił, następnie zjadł część zwłok (zaginieniprzedlaty.com)

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

3.5 2 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl