Blog
Zaginieni Przed Laty

Gabriela Zawadzka przepadła bez śladu. Gdzie jest 16 latka?

Gabriela Zawadzka przepadła bez śladu-Gdzie jest 16 latka?

Gabriela Zawadzka opuściła ośrodek w Gdańsku i przepadła bez śladu. Kochani chcemy Wam dzisiaj przypomnieć o zaginięciu nastolatki, której losy wciąż są nieznane. Dziewczyna ostatni raz widziana była 5 marca 2020 roku w rejonie gdańskiej Matarni. Nastolatka od tamtej pory nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Zaginięcie nastolatki

 

Gabriela Zawadzka w dniu zaginięcia miała 15-lat. Obecnie ma 16-lat. Na stałe mieszkała w Warszawie. 5 marca 2020 roku nastolatka opuściła ośrodek w Gdańsku i od tamtej pory nie nawiązała kontaktu z bliskim. Jej losy wciąż pozostają nieznane.

Kochani wierzymy, że tylko dzięki Wam i Waszym cudownym i pomocnym sercom, być może uda się, odnaleźć pomimo upływu czasu,, zaginioną dziewczynę. Bez wątpienia dla bliskich te chwile ciszy i niewiedzy to najgorszy czas, który brutalnie rozrywa serca na strzępy. Z pewnością nikt w swoim życiu nigdy nie chciałby doświadczyć tego strasznego uczucia, gdy ginie bez śladu ktoś nam bardzo bliski. To uczucie przede wszystkim jest tak okrutne, że nie da się go opisać żadnymi słowami.

*Rysopis zaginionej:

– 155 cm wzrostu
– 50 kg wagi
– długie, brązowe włosy
– brązowe oczy.
Gabriela Zawadzka przepadła bez śladu-Gdzie jest 16 latka?
Fot. Gabriela Zawadzka
*Cechy charakterystyczne:
-niewielka blizna na policzku pod prawym okiem.
Gabriela Zawadzka przepadła bez śladu-Gdzie jest 16 latka?
Fot. Gabriela Zawadzka

Moi Drodzy. Ze względu na fakt, że nadal nie udało się ustalić miejsca pobytu dziewczyny, błagamy Was z całego serca przede wszystkim o liczne udostępnienie artykułu. Mamy, chociaż tę maleńką nadzieję, że dotrze on do osób, które mogą coś wiedzieć na temat zaginionej lub miejsca jej pobytu.

*W dniu zaginięcia ubrana była w:

-czarne spodnie,
-czarną kurtkę i bluzę,
-miała przy sobie dużą torebkę z paskiem na ramię.
Każdy, kto posiada jakąkolwiek wiedzę na temat miejsca pobytu zaginionej lub widział ją w ostatnim czasie, proszony jest o pilny kontakt z oficerem dyżurnym mokotowskiej Policji pod numerami telefonu 47 72 39250 lub 47 72 392 52, lub najbliższą jednostką Policji pod nr 112. Informacje można również przekazywać na adres: oficer.prasowy.krp2@ksp.policja.gov.pl.
Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl