Blog
Zaginieni Przed Laty

Katarzyna N. z Sanoka- śmierć zaginionej nastolatki

Katarzyna N. z Sanoka- śmierć zaginionej nastolatki

17-letnia Katarzyna N. z Sanoka zaginęła w kwietniu 2021 roku. Niewątpliwie,  śmierć dziewczyny wstrząsnęła całym miastem. Prokuratura prowadzi postępowanie mające na celu sprawdzenie, czy nikt nie nakłaniał jej do popełnienia samobójstwa. Istotnie, nastolatka miała zaburzenia emocjonalne. Czy jednak jej śmierć mogła być zaplanowana przez kogoś innego?

Nastolatka

Katarzyna N. miała 17 lat i całe życie przed sobą. Wśród znajomych uchodziła za koleżeńską dziewczynę. Od jakiegoś czasu zmagała się z problemami, które z pewnością ją przytłaczały.

Zaginięcie

Katarzyna N. zaginęła 14 kwietnia 2021 roku. Dziewczyna wyszła z domu około godziny 19:00 i ślad po niej zaginął. W związku z tym, zaniepokojona rodzina bardzo szybko zgłosiła jej zaginięcie na policję. Niestety, dzień później potwierdziły się tragiczne doniesienia o śmierci nastolatki. W czwartek około godz. 12:00 ciało dziewczyny odnaleziono w jednej z podsanockich miejscowości – w Trepczy. Zwłoki znajdowały się na terenie polany. Prawdopodobnie, już następnego dnia rano odbyła się sekcja zwłok 17-latki.
Katarzyna N. z Sanoka- śmierć zaginionej nastolatki
Fot. Katarzyna N.
 Po przeprowadzeniu oględzin, prokurator zasięgnął opinii biegłego morfologa. W śmierci nastolatki pojawia się wiele hipotez. Bez wątpienia, nie każde samobójstwo jest wynikiem samodzielnej decyzji. Dziewczyna mogła być nakłaniana przez drugą osobę do targnięcia się na swoje życie. W związku z tym wszczęto śledztwo, mające na celu wyjaśnienie okoliczności śmierci Katarzyny.

Tajemnicza śmierć nastolatki

Od pewnego czasu Katarzyna N. publikowała na swoich profilach w mediach społecznościowych niepokojące wpisy, które zniknęły tuż po jej śmierci. Istotne w tej sprawie jest to, że 11 tygodni przed śmiercią na jej profilu pojawiła się krótka notatka: “Dokładnie rok temu myślałam, że to koniec. Po roku widzę, że dopiero się rozkręcam”. Pod wpisem pojawiły się komentarze koleżanek: “Bardzo dobrze czytać takie pozytywne wiadomości”. Bez wątpienia, bliscy znajomi wiedzieli, że dziewczyna ma problemy psychiczne. Już wcześniej próbowała targnąć się na swoje życie.
Katarzyna N. z Sanoka- śmierć zaginionej nastolatki
Fot. Katarzyna N.

Rozpacz bliskich

Prawdopodobnie Katarzyna była pod opieką lekarza psychiatry. Nie wiadomo, co przyczyniło się do podjęcia tej tragicznej w skutkach decyzji. Niewątpliwie, coraz więcej młodych ludzi nie radzi sobie z problemami emocjonalnymi. Prawdopodobnie, większość z nich jest skryta i dławi w sobie wszystkie problemy. Psychika ludzka staje są coraz bardziej krucha i wiele osób ucieka do samobójstwa. Obserwujmy swoich bliskich i pomagajmy im.  Bez wątpienia, samobójstwo to najgorsze rozwiązanie, ponieważ  uwalniając się od wewnętrznego cierpienia,  pozostawiamy najbliższych z ogromnym bólem i niewyobrażalną rozpaczą.

 

Źródło:Sanok. Nie żyje zaginiona 17-letnia Kasia. Jej tajemnicze wpisy zniknęły z sieci [NOWE FAKTY] – Rzeszów, Super Express (se.pl)

 

Telefon zaufania dla dzieci i młodzieży w potrzebie 116 111

Z pewnością to pierwszy bezpłatny i ogólnopolski telefon zaufania dla młodych ludzi, który prowadzi Fundacja „Dajemy Dzieciom Siłę”. Z konsultantami Telefonu Zaufania 116 111 można się podzielić swoimi troskami i problemami. Dla wielu młodych osób ten telefon jest szansą na powiedzenie o swoich problemach, m.in. depresji, samookaleczeniach czy obniżonym nastroju, uzyskanie wsparcia w trudnych chwilach i dostrzeżenie dorosłych – rodziców i profesjonalistów, którzy mogą pomóc w rozwiązaniu kłopotów. Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży 116 111 jest czynny codziennie od 12:00 do 22:00, a z jego konsultantami można się również skontaktować wysyłając anonimową wiadomość online przez www.116111.pl/napisz. Więcej informacji: www.116111.pl

 

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

3 3 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl