Blog
Zaginieni Przed Laty

Nowe fakty w sprawie gwałtu na 19-letniej Ukraince!

49-latek zgwałcił 19-latkę z Ukrainy, którą przyjął pod swój dach.

Nowe fakty w sprawie gwałtu na 19-letniej Ukraince, którego dopuścił się 49-latek! Szokująca decyzja sądu wszystkich mocno zaskoczyła…

Nowe fakty w sprawie gwałtu na Ukraince

49-latek z Wrocławia, który został oskarżony o gwałt na 19-letniej Ukraince, decyzją sądu nie trafił do aresztu.

Prokuratura wystąpiła o areszt dla Krzysztofa J. Ostatecznie sąd jednak zdecydował, że oskarżony nie trafi za kratki, a tylko będzie miał dozór policyjny.

Nieoficjalnie, na decyzję sądu miał mieć wpływ zmiany kwalifikacji czynu. Zamiast artykułu 197 kodeksu karnego, miał zostać wzięty pod uwagę “lżejszy” artykuł 199.

Paragraf 197: Kto przemocą, groźbą bezprawną lub podstępem doprowadza inną osobę do obcowania płciowego, podlega karze pozbawienia wolności od lat 2 do 12.

Paragraf: 199: Kto, przez nadużycie stosunku zależności lub wykorzystanie krytycznego położenia, doprowadza inną osobę do obcowania płciowego lub do poddania się innej czynności seksualnej albo do wykonania takiej czynności, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.

W takiej chwili brak słów. Gwałt idzie w parze z bezkarnością!

Przypomnijmy nowe fakty w sprawie

Policjanci z Wrocławskiego wydziału zatrzymali 49- letniego mężczyznę, który zgwałcił 19-latkę z Ukrainy. Przyjął ją pod swój dach, kiedy uciekała z objętej wojną Ukrainy. Sprawca odpowie teraz przed sądem za czyn, którego się dopuścił. Grozi mu 12 lat pozbawienia wolności. Policja za pośrednictwem prokuratury będzie wnioskować o tymczasowy areszt 49-latka.

Nowe fakty w sprawie gwałtu na 19-letniej Ukraince!
zdjęcie ze strony policji

Wczoraj 9 marca 2022 roku we Wrocławiu, po wzmożonych i intensywnych działaniach policjantów, został zatrzymany 49-latek podejrzewany o dokonanie gwałtu 19-latki z Ukrainy, którą przyjął pod swój dach. Ze wstępnych ustaleń wynika, że mężczyzna doprowadził kobietę do obcowania płciowego wbrew jej woli. Wcześniej poznał dziewczynę, oferując swą pomoc za pośrednictwem portalu internetowego. Przyjął ją do swojego mieszkania i brutalnie ją zgwałcił.

To straszne, dziewczyna doświadczyła ogromnego koszmaru, uciekając przed piekłem, które trwa na Ukrainie. Bestia, wykorzystując jej bezsilność, skrzywdził ją. Trauma, którą zaznała, pozostanie z nią na całe życie.

Nie ma przyzwolenia na takiego typu zachowania. Tym bardziej na szczególne potępienie zasługuje fakt, że kobieta ta była w trudnej sytuacji życiowej – uciekła z objętej wojną Ukrainy, nie znała języka polskiego, nie znała miasta i nigdy nie była w Polsce. Zaufała mężczyźnie, który obiecał jej pomóc i dać schronienie. Niestety wszystko to okazało się perfidną manipulacją ze strony 49-latka, który zgotował jej piekło pod swoim dachem.

Zatrzymanie gwałciciela nowe fakty w sprawie 

Dzięki wzmożonej i intensywnej pracy policjantów z Wrocławia zatrzymano tego brutalnego przestępcę już w niespełna 1,5 godziny od przyjęcia zawiadomienia od pokrzywdzonej. Odpowie on teraz karnie za czyn, jakiego się dopuścił. Z pełną stanowczością i surowością reagujemy na takiego typu sytuacje. Nie ma i nie będzie pobłażania dla przestępców, którzy wykorzystują ludzkie nieszczęście.

Nowe fakty w sprawie gwałtu na 19-letniej Ukraince!
zatrzymanie gwałciciela

Komenda Główna Policji uruchomiła telefony dyżurne oraz kontakty drogą mailową dla osób, które chcą przekazać Policji informacje o przypadkach handlu ludźmi, przestępstwach na tle seksualnym oraz zaginięciach uchodźców i ich rodzin, przebywających na terenie RP w związku z prowadzonymi działaniami zbrojnymi na terenie Ukrainy.

49-latek zgwałcił 19-latkę z Ukrainy, którą przyjął pod swój dach.
zdjęcie ze strony policji

Centrum Poszukiwań Osób Zaginionych Komendy Głównej Policji uruchomiło specjalny numer telefonu 47 72 123 07 (dla osób dzwoniących zza granicy +48 47 72 123 07) oraz skrzynkę e-mail: cpozkgp@policja.gov.plpod którymi można przekazywać, jak również uzyskiwać informacje oraz pomoc w sytuacjach związanych z zaginięciem osób, które przekroczyły granicę RP w związku z prowadzonymi działaniami zbrojnymi na terenie Ukrainy.

Pobierz plik 2022_03_10_UKRAINA_Gw.mp4 (format mp4 – rozmiar 48.07 MB)

Źródło: Zaoferował pomoc, a okazał się bezwzględnym przestępcą. Zgwałcił bezbronną 19-letnią obywatelkę Ukrainy, którą przyjął pod swój dach – Bieżące informacje – Policja Dolnośląska

Miał zgwałcić 19-letnia Ukrainkę. Dzięki decyzji sądu jest już na wolności (tysol.pl)

Mężczyzna zgwałcił 19-latkę z Ukrainy, którą przyjął pod swój dach. Uciekała przed wojną – Wrocław (onet.pl)

Również. Oczywiście. Również . Oczywiście

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie! Lecz

Może zainteresować Cię również: Nieświadomie zaprzyjaźniła się z biologiczną siostrą, która została porwana (zaginieniprzedlaty.com)

 

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl