Blog
Zaginieni Przed Laty

Sławomir Zembrzycki zaginął w 2010 roku. Miał wtedy 56 lat

Sławomir Zembrzycki zaginął w 2010 roku. Miał wtedy 56 lat

Sławomir Zembrzycki zaginął w 2010 roku. Miał wtedy 56 lat. Pomimo upływu lat niestety nie udało się odnaleźć zaginionego. Apelujemy o pomoc!

Sławomir Zembrzycki

Kochani dzisiaj przypominamy Wam o kolejnym nierozwiązanym zaginięciu. Tych spraw nierozwiązanych jest bardzo dużo i wciąż czekają na wyjaśnienie.

Sławomir Zembrzycki urodził się w 1954 roku. Wśród sąsiadów uchodził za spokojnego człowieka. Mieszkał sam w bloku w Warszawie na ulicy Stanów Zjednoczonych w dzielnicy Saska Kępa. Mężczyzna chłodną jesienią 2010 roku nagle ginie bez śladu. Od tamtej pory losy mężczyzny są nieznane. Pomimo wielu apelów i poszukiwań nie udało się nic ustalić. Nie wiadomo co wydarzyło się tamtego dnia i czy mężczyzna żyje. W tej sprawie panuje przerażająca cisza. Ponawiamy apel przede wszystkim z nadzieją, że może tym razem uda nam się czegoś dowiedzieć.

Sławomir Zembrzycki zaginął w 2010 roku. Miał wtedy 56 lat
Sławomir Zembrzycki
RYSOPIS: wzrost około 176 cm, oczy jasne, włosy krótkie, siwe, widoczne ubytki uzębienia.
ZNAKI SZCZEGÓLNE: na ręce i ramieniu tatuaże.
Upływają dni, miesiące, lata po zaginionym nie ma żadnego śladu. Pomóż nam dowiedzieć się prawdy. POMÓŻ RODZINIE, KTÓRA POMIMO UPŁYWU CZASU NIE ZAPOMNIAŁA O SWOIM BLISKIM.
Jeśli posiadasz informacje, które mogą wnieść coś do sprawy i odnaleźć zaginionego, skontaktuj się z nami. ZAGINIENI PRZED LATY GWARANTUJĄ ANONIMOWOŚĆ!
Jednostka, która prowadzi sprawę: Warszawa Grenadierów 73/75 numer tel. 47 723 76 55
Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl