Blog
Zaginieni Przed Laty

Morderca zwany “diabłem” nie żyje. Zabił żonę i zgwałcił pasierbicę

Morderca zwany “diabłem” nie żyje. Strzelił do żony, gdy ta umierała, na jej oczach brutalnie zgwałcił jej 12-letnią córkę. Wykonano wyrok śmierci-David Neal Cox dostał w więzieniu zastrzyk z dawką trucizny.

Morderca zwany “diabłem” nie żyje

Wykonano wyrok śmierci na bezwzględnym zabójcy. Morderca zwany “diabłem” nie żyje. David Neal Cox przebywał w więzieniu w miejscowości Parchman w stanie Missisipi w USA. Mężczyzna z wyrokiem śmierci dostał zastrzyk z dawką trucizny. Zgon nastąpił o godzinie 18.12 miejscowego czasu (1.12 czasu polskiego). David był pierwszą osobą straconą w tym stanie od 2012 roku.

David Neal Cox przyznał się do winy w 2012 roku. Przyznał się do morderstwa swojej partnerki, jak i brutalnego gwałtu swojej 12-letniej pasierbicy, który odbył się na oczach jej umierającej matki. Morderca zrezygnował z apelacji, a w dokumentach sądowych przyznał, że za ten czyn zasłużył na śmierć.

Komisarz ds.więziennictwa Burl Cain powiedział, że 50-letni Cox w dniach przed egzekucją był bardzo spokojny. – Wyraził bardzo, bardzo dużo skruchy za to, co zrobił. Mówił, że kiedyś był dobrym, zanim stał się złym człowiekiem – powiedział w wywiadzie z mediami Cain.

Morderca zwany “diabłem”. Przebieg okrutnej zbrodni

Rok przed zbrodnią w 2009 roku, Lindsey będąc u dziadków, wysłała matce SMS-a. Dziewczynka opisała dokładnie o piekle, jakie zgotował jej ojczym. Matka natychmiast o wszystkim powiadomiła policję. W związku z tym David Cox został aresztowany i oskarżony o gwałt i pobicie na tle seksualnym. Mężczyzna usłyszał również zarzut znęcania się nad dziećmi i posiadania metamfetaminy. Niestety tyran w kwietniu 2010 roku został zwolniony z aresztu bez procesu. Mężczyzna dostał jedynie zakaz zbliżania się do swojej już byłej żony, która wyprowadziła się z dziećmi do domu swojej siostry.

Miesiąc później mężczyzna postrzelił żonę Kim Kirk Cox i pozwolił jej się wykrwawić. Konanie postrzelonej kobiety trwało kilka godzin. W tym czasie David Cox trzykrotnie zgwałcił 12- letnią pasierbicę Lindsey, tym razem na oczach umierającej kobiety.

 

W małym miasteczku Sherman w nocy z 14 na 15 maja 2010 roku w domu, gdzie doszło do zbrodni była 12-letnia pasierbica Coxa i jeden z jej młodszych braci. Gdy policjanci przyjechali na miejsce po to, aby udzielić pomocy postrzelonej kobiecie – Cox wziął dzieci jako zakładników. Policja otoczyła dom i próbowała nakłonić Coxa do wypuszczenia żony i dwójki dzieci. Niestety negocjacje były trudne… David nie chciał nikogo wpuścić do domu i groził, że zabije dzieci. Kiedy funkcjonariusze już wkroczyli do domu po ponad ośmiu godzinach, kobieta już nie żyła.

 

 

"<yoastmark

David Cox przyjął wyrok śmierci ze spokojem

Missisipi i inne stany miały problemy ze znalezieniem substancji do śmiercionośnego zastrzyku. Firmy farmaceutyczne zaczęły blokować ich użycie do wykonywania wyroków śmierci. Organizacja Death Penalty Action, która sprzeciwia się egzekucjom, zwróciła się do republikańskiego gubernatora stanu Tate Reevesa z petycją o interwencję, twierdząc, że egzekucja kogoś, kto wyrzekł się apelacji, jest równoznaczna z samobójstwem sponsorowanym przez stan.

Morderca, gdy usłyszał wyrok, wysłał odręcznie napisane oświadczenie, w którym zakazał, by jego obrońca z urzędu pomagał w zmianie wyroku. Mężczyzna przyjął wyrok ze spokojem.

Prawdopodobnie wśród świadków egzekucji miała być 23-letnia obecnie pasierbica Coxa.

Koszmar pasierbicy

Ojciec postrzelonej kobiety, emerytowany funkcjonariusz organów ścigania Benny Kirk, powiedział, że David Cox jest niczym „diabeł”. Mężczyzna zeznał, że David zadzwonił w nocy, kiedy postrzelił żonę i powiedział, że postrzelił Kim. Kirk rozmawiał też przez telefon z córką. Kobieta zdążyła tylko powiedzieć ojcu: Tato, ja umieram.

David Cox był bezdusznym człowiekiem, który krzywdził bliskich przez wiele lat. Zabił żonę i sprawił, że trauma Lindey będzie trwała wiecznie.

 

W listopadzie 2021 roku pasierbica zgodziła się na wywiad dla AP. Dziewczyna opowiadała o swoim koszmarze. Mówiła, że ojczym gwałcił ją przez kilka lat, kiedy matka była poza domem i groził, że zabije ją, jeśli komukolwiek o tym opowie. Dziewczyna przechodziła piekło na ziemi przez Davida.

Źródło: “Diabeł” nie żyje. Molestował dziecko na oczach umierającej matki (msn.com)

David Neal Cox nie żyje. Zastrzelił żonę i zgwałcił pasierbicę. Wykonano karę śmierci | Wiadomości Radio ZET

Wirtualna Polska – Wszystko co ważne – www.wp.pl

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

Może zainteresować Cię również: Małgorzata Szabatowska. Kto zabił pracownicę banku? (zaginieniprzedlaty.com)

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

5 2 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl