Blog
Zaginieni Przed Laty

Marek Kurka zaginął w 2014 roku. Jego losy wciąż są nieznane

Marek Kurek zaginął w 2014 roku. Jego losy wciąż są nieznane

Marek Kurka zaginął 1 lipca 2014 r. w Londynie (Wielka Brytania). W dniu zaginięcia miał 39 lat, obecnie ma 46-lat. Jego losy wciąż są nieznane.

Marek Kurka

1 lipca 2014 r. w Londynie (Wielka Brytania) zaginął Marek Kurka. W dniu zaginięcia miał 39 lat obecnie ma 46 lat. W tym roku minęło siedem lat od tajemniczego zaginięcia mężczyzny. Co wydarzyło się w dniu, kiedy nie wrócił do domu i gdzie jest Marek Kurka, tego wciąż nie ustalono.

Marek Kurek zaginął w 2014 roku. Jego losy wciąż są nieznane
Zaginiony
Gdy ginie bliska osoba rozpacz jest ogromna. Nieustannie rodziny szukają, zamartwiają się i do końca mają nadzieję. W takiej chwili, gdy szuka się bliskiej zaginionej nam osoby, szukamy podobizny w innych osobach … to tęsknota próbuje przywołać obraz zaginionego. Mijają dni, miesiące, lata…
Trzymamy mocno kciuki za to, aby zaginiony szczęśliwie się odnalazł i wrócił do swoich bliskich.

Rysopis zaginionego

Marek Kurek zaginął w 2014 roku. Jego losy wciąż są nieznane
MarekKurka
Waga 70-89 kg, sylwetka szczupła, wysmukła, wzrost 185 cm, niebieskie oczy. W dniu zaginięcia był ubrany w: żółty rowerowy dres oraz siwy kask, miał ze sobą również czarny plecak.
Zaginiony poruszał się rowerem – szarą kolarzówką.
Jednostka policji prowadząca poszukiwania KA KMP Częstochowa Wydział Kryminalny, 40-038 Katowice, ul. Lompy 19 telefon: (0-32) 200 1444 email: dyzurnykwp@policja.katowice.pl
Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl