Blog
Zaginieni Przed Laty

Szukamy świadków tragicznego zdarzenia!

Szukamy świadków tragicznego zdarzenia!
Szukamy świadków tragicznego zdarzenia, które miało miejsce 06.01.2022 roku (Trzech Króli) w Parku Sołackim w Poznaniu. W Stawku Sołackim utonął 33-letni Bartosz.

Szukamy świadków

Kochani sprawa jest bardzo pilna, szukamy świadków tragicznego zdarzenia, do którego doszło 6 stycznia 2022 roku w Parku Sołackim w Poznaniu.

Bartosz wyszedł z domu około godziny 4:30 rano. Mężczyzna prawdopodobnie szedł ulicą Szydłowską i Wołyńską, a następnie wszedł do Parku Sołackiego. Miał na sobie czarno-szarą kurtkę z kapturem marki 4F (jak na zdjęciu) i jasne spodnie dresowe. Nie miał okularów.
Szukamy świadków tragicznego zdarzenia!
Bartosz
6 stycznia około godziny 9:40 policja znalazła zwłoki Bartosza w wodzie oraz kurtkę i telefon przy Stawku Sołackim (przy moście i suchych tatarakach). Samobójstwo zostało już wykluczone. Jeśli ktoś przyczynił się do śmieci niewinnej osoby, musi ponieść karę za ten czyn.
Szukamy świadków tragicznego zdarzenia!
Bartosz
Apelujemy, jeżeli ktokolwiek widział Bartosza tego dnia o tej porze lub był świadkiem jakichś niepokojących zdarzeń (np. bójka, napad), bardzo prosimy o kontakt z nami przez wiadomość prywatną lub z numerem alarmowym 112.

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie! Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

Może zainteresować Cię również: Zaginiona Monika Kobyłka i wiele pytań bez odpowiedzi. (zaginieniprzedlaty.com)

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl