Blog
Zaginieni Przed Laty

Katarzyna O. – Odnaleziona!

Kochani, przychodzimy do Was z dobrą wieścią. Pani Katarzyna O. z Warszawy została odnaleziona! Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo! Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie!
Pani Katarzyna Ordak  ostatni raz kontaktowała się z bliskimi 1 maja br. Od tej chwili nie wiadomo gdzie przebywa, ani co się z nią dzieje.
Katarzyna
Pani Katarzyna została odnaleziona!

Pani Katarzyna Ordak na co dzień mieszka w Warszawie. Mierzy około 165 cm, ma szczupłą budowę ciała oraz ciemne, długie włosy.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Wyszkowie proszą o pomoc w odnalezieniu Katarzyny Ordak. Ktokolwiek widział poszukiwaną lub zna miejsce jej pobytu, proszony jest o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Wyszkowie, tel. 47 70 462 00 i pod numerem alarmowym 112. Informacje można również przekazać na adres e-mail: kppwyszkow@ra.policja.gov.pl. Można również napisać wiadomość prywatną do naszej Redakcji. Oczywiście gwarantujemy anonimowość!

Liczymy na to, że wspólnymi siłami uda nam się dowiedzieć czegoś więcej w tej sprawie. Dlatego więc zwracamy się do Was z prośbą o pomoc po raz kolejny!

 

Źródło:

https://mazowiecka.policja.gov.pl

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie! Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie! Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie! Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie! 

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl