Blog
Zaginieni Przed Laty

Rafał Chilicki. Czy mężczyzna popełnił samobójstwo w kościele?

Rafał Chilicki zaginął w 2016 roku. Miał wtedy 28 lat

Rafał Chilicki zaginął w 2016 roku. Miał wtedy 28 lat. Młody mężczyzna nagle ginie w Hiszpanii. Po latach policja twierdzi, że popełnił samobójstwo… w kościele 6 lat temu.

Rafał Chilicki

2016 rok. Młody chłopak nagle ginie w Hiszpanii, pomimo intensywnych poszukiwań przez kilka lat, jego losy pozostawały nieznane. 

Po 6 latach polska policja twierdzi, że mężczyzna nie żyje. Nie potrafią jednak wskazać, gdzie jest pochowany.

 

Rafał Chilicki zaginął w 2016 roku. Miał wtedy 28 lat
Rafał Chilicki

Rafał Chilicki miał 24 lata, gdy wyjechał z młodszym bratem w celach zarobkowych do Hiszpanii. Zamieszkał tam na stałe, znalazł dobrą pracę.  Pomimo odległości, Rafał utrzymywał regularny kontakt ze swoją siostrą w Polsce, z którą był bardzo zżyty, dzwonił do niej co drugi dzień. Chłopak wiedział, że w każdej sytuacji może na nią liczyć.

Rafała pasją były rowery. Bardzo go fascynowało składanie ich od podstaw.

W 2016 roku 28-latek nagle ginie bez śladu.

 

Zaniepokojona siostra

Pani Magdalena- siostra Rafała, pewnego dnia zaczęła dzwonić do niego, ponieważ nie kontaktował się z Nią od kilku dni, co wzbudziło u niej ogromny niepokój. Niestety telefon 28-latka milczał… Dalsze próby dodzwonienia się do niego nie przynosiły efektu. W związku z tym kobieta zgłosiła zaginięcie brata na policję w Augustowie.

 

Rafał Chilicki zaginął w 2016 roku. Miał wtedy 28 lat
Rafał Chilicki

Siostra każdego dnia próbowała się dowiedzieć, gdzie jest jej brat. A policja? Przyjęła tylko zgłoszenie o zaginięciu.

Tragiczna wiadomość

Młodszy brat Rafała, który przebywał z zaginionym w Hiszpanii, przywiózł w 2021 roku do domu rodzinnego jego paszport. Nie chciał nic mówić… co wzbudziło większy niepokój wśród bliskich zaginionego. We wrześniu 2021 roku, czyli 6 lat po zaginięciu 28-latka, rodzina dostała informację z policji, że Rafał popełnił samobójstwo przez podpalenie się w kościele.  Śledczy twierdzą, że zostało pobrane DNA, ale bez ciała. Nie wiedzą nawet, gdzie chłopak jest pochowany… Czy naprawdę doszło do samobójstwa? Czy to tajemnicze zaginięcie ma mroczną stronę?

 

Bliskim trudno w to uwierzyć, że Rafał popełnił samobójstwo. Młody chłopak jest ojcem, a swojego synka kochał ponad wszystko. Miał również poważne plany na życie. W niedługim czasie planował otworzyć sklep z rowerami, by rozwijać swoją pasję jeszcze bardziej… Czy osoba, która kocha z całych sił rodzinę, ma tak wiele planów i cieszy się każdym dniem, odbiera sobie życie?

 

 

Wiele pytań bez odpowiedzi

Dla bliskich teraz to bardzo ciężki czas. Przez 6 lat rozpaczliwie szukali zaginionego Rafała, a teraz dostali wiadomość, że on nie żyje. Czy w kościele w Hiszpanii naprawdę doszło do samopodpalenia? Czy rzeczywiście to był Rafał? Dlaczego w takim razie rodzina nie ma na to potwierdzenia na piśmie i wskazanego miejsca grobu, gdzie mogliby zapalić znicza, lub wylać morze łez? Bliscy nie wierzą w to, że Rafał popełnił samobójstwo… Nie ma ciała, nie ma grobu… Tylko słowa.

Kochani prosimy o pomoc… Udostępniajcie apel. Może ktoś z Was mieszka w Hiszpanii lub zna prawdę i będzie w stanie pomóc tej biednej rodzinie, która przeżywa teraz istny koszmar.

Przypominamy:

Rafał Chilicki od 2014 roku przebywał na stałe w Hiszpanii. Tam mieszkał i pracował. Zaginął w 2016 roku, przebywał w regionach Granada (Południowa Hiszpania) w Orgiva

Rysopis: wzrost ok. 180 cm wzrostu, szczupły, brązowe oczy i ciemne włosy. Najczęściej ubierał się w spodnie dżinsowe, t-shirt, bluzę z długim rękawem dresową.

 

Jesteśmy w kontakcie z rodziną. Jeśli wiecie cokolwiek w sprawie Rafała, odezwijcie się do nas. Niech rodzina pozna prawdę.

Zaginieni przed laty gwarantują anonimowość!

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl