Blog
Zaginieni Przed Laty

Zaginiona Katarzyna D. – Sprawa zakończona!

4 lipca 2010 roku, w drodze do domu, zaginęła Katarzyna D. z XYZ. Jeżeli żyje, dziś ma 38 lat.

Słowem wstępu, pół roku temu wolontariuszka redakcji Zaginieni Przed Laty wysłała wiadomość prywatną do brata oraz przyjaciółki Katarzyny. Niestety nie zostały one odczytane do dziś. Bez wątpienia,  Facebook utrudnia nam kontakt z bliskimi osób zaginionych. Zdarza się, że nigdy nie dostajemy odpowiedzi, ponieważ nasze wiadomości trafiają do spamu… Gdyby jednak ten artykuł dotarł do osób, które znają Katarzynę, pamiętają ją i mają coś do dodania – bardzo prosimy o kontakt z redakcją Zaginieni przed laty. W związku z tym, chętnie odświeżymy post o zaginięciu Kasi, może ktoś sobie coś przypomni i uda nam się dotrzeć do nowych informacji.

Kasia

Kasia ukończyła II Liceum Ogólnokształcące w XYZ, później poszła na studia – zrobiła licencjat na Uniwersytecie XX. Jej znajomi z liceum udzielali się w komentarzach na naszej stronie – wspominają ją jako wesołą, cieszącą się życiem, utalentowaną plastycznie, wielką fankę Borussi Dortmund.  Istotnie, niektóre źródła mówią o tym, że od jakiegoś czasu borykała się z problemami emocjonalnymi, miała nawet wspominać o samobójstwie. W związku z tym należy przyjąć, że zdrowie i życie Katarzyny mogło być zagrożone.

Niestety, 4 lipca 2010 roku, dziewczyna zaginęła.

Projekt

Pewna młoda fotografka, Karolina Jonderko, stworzyła projekt we współpracy z Fundacją Itaka – sfotografowała pokoje szesnastu osób zaginionych. Z pewnością było to niezwykle trudne zadanie. Pani Karolina zwiedziła szesnaście województw, spotkała się z szesnastoma rodzinami, które wciąż czekają na powrót tej jednej osoby. Mijają lata, a pokoje pozostają nienaruszone, niezamieszkane, puste…

 

Pokój zaginionej Katarzyny Demczuk był częścią projektu. Pomieszczenie czeka na jej powrót od prawie 11 lat.

4 lipca

Tego dnia Katarzyna była widziana po raz ostatni. Wyszła z domu koleżanki około 2 w nocy, zmierzając do swojego mieszkania na ul. X. Niestety nigdy tam nie dotarła. Nie skontaktowała się też z bliskimi.

Rysopis:

  • ur. 1983  (dniu zaginięcia 26, dzisiaj 38 lat)
  • 160 cm wzrostu
  • ok. 47 kg wagi
  • proste, długie włosy farbowane na kolor rudy
  • oczy w kolorze zielonym
  • uszy przylegające
  • uzębienie pełne
  • znaki szczególne: tatuaż ma dolnej części pleców przedstawiający pilota(?)
W dniu zaginięcia ubrana była w spodnie dżinsowe koloru granatowego, czarną bluzkę na ramiączka, buty adidasy koloru białego.
Co więcej, drogę powrotną kobiety zarejestrowały w pewnym miejscu kamery miejskie.
Przeglądając stare artykuły na temat tego zaginięcia, natknęliśmy się na komentarze sugerujące, że tego dnia Katarzyna była w bardzo złym stanie. Miała siedzieć pod XYZ Domem Kultury, płakać i dzwonić do swoich znajomych z prośbą o spotkanie.

Poszukiwania

Poszukiwania były przeprowadzane na szeroką skalę, niestety nie udało się dowiedzieć niczego na temat tego, co mogło stać się z Kasią. Zwrócono szczególną uwagę na rzekę Wieprz, przepływającą przez miasto XYZ. Lata temu, Internet obiegła plotka o odnalezieniu tam ciała Kasi – oczywiście nie jest to prawdą. W tym czasie, w Wieprzu, odnaleziono ciało zaginionego kilka dni wcześniej mężczyzny. Oczywiście poszukiwania Katarzyny trwają do dziś.

Zwracamy się z prośbą o pomoc w odnalezieniu Kasi. Mimo upływu wielu lat nadal wierzymy, że kobieta żyje i jest cała i zdrowa. 

źródło:

ttps://zaginieni.policja.pl/

https://fotoblogia.pl/

https://www.facebook.com/zaginieniprzedlaty/

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl