Blog
Zaginieni Przed Laty

Krótka historia zaginięcia… Gdzie jest Dorota Czebreszuk?

Dorota Czebreszuk Są takie zaginięcia, o których słyszał każdy. Są również takie, o których dawno nie mówi nikt… Nie są “porywające”, bo brak w nich tajemnicy i zwrotów akcji. Człowiek po prostu wychodzi z domu i nigdy więcej nie kontaktuje się z rodziną. Choć całą ich historię można streścić w jednym zdaniu, nie są mniej istotne. W “krótkich historiach” będziemy poruszać te zaginięcia, o których ani nie nagrywa się podcastów, ani nie pisze się zbyt często, bo w internecie natknąć się można na jedynie szczątkowe informacje. Dziś przyjrzymy się sprawie Doroty Czebreszuk. Na jej wizerunek natknęliśmy się w policyjnej bazie osób zaginionych.

Pierwsze dni lutego

Źródła podają, że Dorota Czebreszuk wyszła ze swojego mieszkania (na os. Kazimierz) w Krakowie, na początku lutego 2013 roku i do chwili obecnej nie powróciła. Niestety nie wiemy, jakie plany miała na ten dzień i gdzie mogła się kierować…

Dorota Czebreszuk
Dorota Czebreszuk

W chwili zaginięcia kobieta miała około 165 cm wzrostu, sylwetkę szczupłą, lekko falujące włosy w kolorze blond, sięgające do ramion i brązowe oczy. Może również nosić okulary korekcyjne. Nie wiemy, w co była ubrana tego dnia.

W 2021 roku policja opublikowała progresję wiekową kobiety. Jeżeli Pani Dorota żyje, ma 54 lata i może wyglądać tak:

Dorota Czebreszuk
Dorota Czebreszuk – progresja wiekowa

Kontakt

Osoby, które mają jakąś wiedzę na temat zaginionej Doroty Czebreszuk, prosimy o kontakt z komendą policji prowadzącą sprawę. KK Komisariat VII Kraków, 31-571 Kraków, ul. Mogilska 109, tel.: (0-12) 615 5510, email: dyzurnykwp@malopolska.policja.gov.pl

Można również napisać wiadomość prywatną do naszej Redakcji!

Oczywiście gwarantujemy anonimowość!

Źródło

https://zaginieni.policja.pl/

https://faktyoswiecim.pl/

https://krakow.naszemiasto.pl/

Dziękujemy, że przeczytałeś/aś artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, odwiedzaj nas częściej!

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl