Blog
Zaginieni Przed Laty

Ta kobieta przebywa w szpitalu w Warszawie. Poznajesz ją?

Kobieta Kochani, tożsamość kobiety, o której pisaliśmy wczoraj została ustalona! Dziękujemy za wiadomości w tej sprawie! Policjanci z Bielan prowadzą czynności identyfikacyjne w sprawie n/n kobiety, która od dnia 27 czerwca tego roku przebywa w Warszawie, w szpitalu przy ulicy Cegłowskiej 80. Po raz kolejny prosimy Was o pomoc!

Prosimy o pomoc w identyfikacji

Dotychczasowe działania policji nie do ustalenia danych personalnych tej osoby. Policjanci proszą więc o kontakt osobisty lub telefoniczny każdego, kto zna kobietę widoczną na publikowanych zdjęciach. Informacje można przekazać osobiście w siedzibie Komendy Rejonowej Policji Warszawa V przy ul. Żeromskiego 7, dzwoniąc na numer (47) 723 51 55, (47) 723 51 56, (47) 723 71 61 lub wysyłając maila na adres dyżurny.krp5@ksp.policja.gov.pl, oficer.prasowy.krp5@ksp.policja.gov.pl.

To niestety jedyne informacje, które zostały zawarte w policyjnym wpisie.

Kobieta
Kobieta udało się zidentyfikować!

 

 

Można również napisać wiadomość prywatną do naszej Redakcji. Oczywiście gwarantujemy anonimowość!

Dziękujemy wszystkim tym, którzy zaangażują się w tę sprawę i przyczynią się do ustalenia danych tej kobiety. Wierzymy, że z Waszą pomocą uda się to zrobić. Prosimy więc o komentarze oraz udostępnienia. Każda nawet najmniejsza informacja może mieć istotne znaczenie!

Źródło

http://zoliborz.policja.waw.pl/

Dziękujemy, że przeczytałeś/aś artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, odwiedzaj nas częściej! Dziękujemy, że przeczytałeś/aś artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, odwiedzaj nas częściej! 

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl