Blog
Zaginieni Przed Laty

Karolina z Częstochowy nie żyje. Dlaczego mąż ją zabił?

Karolina z Częstochowy nie żyje. Dlaczego zabił ją mąż?

Karolina z Częstochowy zaginęła 28 sierpnia 2021 roku. Poszukiwania trwały krótko. Niestety, młoda kobieta nie żyje. Jej ciało leżało porzucone na polu. Do morderstwa przyznał się jej mąż.

Karolina z Częstochowy

Karolina W. zaginęła 28 sierpnia 2021 roku na terenie Częstochowy. Kobieta wczesnym rankiem wyszła po telefon do samochodu i ślad po niej zaginął. Telefon 27-latki również milczał cały czas. Poszukiwania zaginionej 27-latki trwały dwa dni, a finał ich okazał się tragiczny. 30 sierpnia 2021 roku odnaleziono zwłoki 27-latki, były porzucone w polu na granicy miejscowości Łobodno i Kamyk w powiecie kłobuckim. Do jej zabójstwa przyznał się mąż zaginionej- 29-letni Krystian W. Mężczyzna w sądzie płakał i cały czas powtarzał, że żałuje tego, co zrobił.

Karolina z Częstochowy nie żyje. Dlaczego zabił ją mąż?
zdjęcie ze strony Częstochowa nasze miasto

27-letnia Karolina bez wątpienia miała przed sobą całe życie. Była szczęśliwą mamą dwojga wspaniałych dzieci. Nagle Krystian W. postanowił z zimną krwią odebrać jej życie, pozostawiając w bólu bliskich. Na koniec porzucił ciało, próbując zatrzeć ślady zbrodni…

Motyw?

Komenda Miejska Policji apelowała o pomoc w poszukiwaniach kobiety poprzez media.

Karolina z Częstochowy nie żyje. Dlaczego zabił ją mąż?
zdjęcie ze strony Częstochowa nasze miasto

– Prokuratura wszczęła śledztwo ze względu na fakt, że prowadzone były czynności poszukiwawcze. Zatrzymano w tej sprawie męża ofiary, który był z nią w faktycznej separacji. Mężczyzna przyznał się do winy i złożył obszerne wyjaśnienia- mówi prokurator Tomasz Ozimek, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Częstochowie w wywiadzie z mediami.

– Do zabójstwa doszło w samochodzie, a przyczyną śmierci było uduszenie. Sprawca wywiózł ciało do miejscowości Łobodno i tam je ukrył. Prawdopodobną przyczyną zabójstwa były nieporozumienia związane z rozpadem małżeństwa – dodaje Tomasz Ozimek

Ze względu na charakter zbrodni i obawy o matactwo, prokuratura wystąpiła do sądu o tymczasowy areszt dla Krystiana W. na okres trzech miesięcy, do 28 listopada 2021 roku.

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie! Jeśli

Może zainteresować Cię również: Małgorzata Szabatowska. Kto zabił pracownicę banku? (zaginieniprzedlaty.com)

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl