Blog
Zaginieni Przed Laty

Judith Barsi zginęła tak samo jak postać, którą zagrała w filmie

Mimo bardzo młodego wieku Judith Barsi zdobyła niemałą sławę, grając w reklamach, filmach i serialach. W “Fatal vision” zagrała Kimberly MacDonald – dziecko zamordowane przez własnego ojca. Nikt nie przypuszczał, że dziesięciolatka podzieli los postaci, w którą się wcieliła.

Kariera małej Judith

Karierę Judith zaplanowano jeszcze zanim przyszła na świat. Jej matka, Mariah, szczerze wierzyła, że dziewczynka zrobi ogromną karierę i podbije cały świat. Nie pomyliła się, bowiem zimą 1983 roku, podczas zabawy na lodowisku została zauważona przez ekipę, która kręciła reklamę w okolicy. Kilkulatka dostała pierwszy angaż, a później kolejne. W najlepszym okresie zarabiała nawet 100 tysięcy rocznie, co spotykało się z niezadowoleniem jej ojca. Joseph był zazdrosny o to, że jego kilkuletnia córka zarabia kilkukrotnie więcej od niego. Z tej właśnie przyczyny wyżywał się na Judith, gnębił ją, a nawet niszczył jej zabawki.

Lays chips commercial with Judith Barsi - YouTube
Reklama Laysów z udziałem Judith Barsi
JUDITH EVA BARSI – CHILD STAR MURDERED BY HER FATHER – CCA0105 – UPDATED 11.27.2013 | Lighting Their Way Home
Kolejna reklama z udziałem dziewczynki

Joseph nie radził sobie z problemami – zaczął pić i awanturować się. Nigdy nie podniósł ręki na swoich bliskich, ale wielokrotnie groził im śmiercią – raz powiedział małej Judith, że jeśli odejdzie z matką, to znajdzie obie i poderżnie im gardła. Matka dziewczynki rozważała odejście od męża, ale ostatecznie nigdy się na to nie odważyła. Mariah często opowiadała o sytuacji w domu, ale nikt nie wierzył, że może być aż tak źle.

Podczas jednego z castingów, dziesięcioletnia Judith zaczęła zanosić się płaczem. Ekipa znajdująca się na planie, zauważając duże zmiany w wyglądzie i zachowaniu dziewczynki, zdjęcia przerwano. Menadżerka zaprowadziła ją do psychologa, który uznał, że ta jest ofiarą przemocy fizycznej i psychicznej. Sprawa zainteresowała opiekę społeczną, jednak Mariah zapewniła jednego z pracowników, że odejdzie od męża i wynajmie mieszkanie dla siebie i córki. Temat ten uznano za zamknięty.

Brutalne zabójstwo

25 lipca 1988 roku, sąsiedzi po raz ostatni widzieli Judith Barsi żywą. Ten wieczór Joseph spędził na oglądaniu telewizji i piciu alkohol. Gdy Mariah i Judith poszły spać, odczekał kilka godzin, a później wyjął z szafki broń. Z niewiadomych przyczyn zaczął kierować się w stronę pokoju córki, upewnił się, że śpi i postrzelił ją w głowę. W chwili śmierci Judith Barsi miała tylko 10 lat.

Judith Barsi
Jutith z rodzicami

Hałas postawił Mariah na równe nogi, od razu pobiegła do pokoju córki. Gdy weszła do pomieszczenia, zobaczyła zakrwawione ciało Judith i stojącego nad ją Josepha. Wywiązała się szarpanina, podczas której kobieta została postrzelona śmiertelnie w głowę.

Jak gdyby nic

Joseph nie powiedział nikomu o tym, co stało się z jego żoną i córką. Przez kolejne dwa dni próbował zachowywać się normalnie. W tym czasie menadżerka Judith zaczęła się niepokoić – dziewczynka bowiem nie przyszła na plan “All Dogs Go To Heaven”, zadzwoniła więc do jej ojca. Joseph powiedział, że wyjechała wraz z matką za granicę i nie wie, kiedy wrócą.

Judith Barsi
Grób małej Judith

27 lipca doszło do kolejnej tragedii. Sąsiadka zaalarmowała policję i straż pożarną, że w domu rodziny Barsi miała miejsce eksplozja. Okazało się, że Joseph popełnił samobójstwo, strzelając sobie w głowę, wcześniej zaś oblał meble benzyną i podpalił.

Przybyła na miejsce policja znalazła trzy ciała.

Źródło

https://www.ofeminin.pl/

https://www.plotek.pl/

Podobne

https://zaginieniprzedlaty.com/artykuly/alicia-kozakiewicz-i-pieklo-ktore-trwalo-cztery-dni/

Dziękujemy, że przeczytałeś/aś artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, odwiedzaj nas częściej!

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

5 2 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl