Blog
Zaginieni Przed Laty

Alicia Kozakiewicz i piekło, które trwało cztery dni

Alicia Kozakiewicz zniknęła ze swojego domu tuż po noworocznej kolacji. Trzynastolatka od wielu miesięcy korespondowała przez Internet z nieznajomym mężczyzną. Scott Tyree uprowadził ją i przetrzymywał przez cztery długie dni…

Uprowadzenie

1 stycznia 2002 roku, rodzina Kozakiewiczów miała zamiar świętować przyjście nowego roku, w tym celu przygotowała wytworną ucztę. Alicia miała niestety inne plany, bowiem od kilku miesięcy pisała przez Internet z interesującym chłopcem. Uznała, że najwyższy czas poznać go w “prawdziwym” życiu.

Alicia Kozakiewicz
13-letnia Alicia

Po zjedzeniu kilku dań poinformowała mamę, że boli ją brzuch i chce pójść do swojego pokoju. W rzeczywistości dziewczynka wymknęła się z domu i poszła w umówione miejsce. Miała wątpliwości, chciała nawet zawrócić, ale było już za późno – ktoś ją zawołał.

Nieznajomy mężczyzna mocno złapał ją za rękę i zagroził, że jeżeli nie będzie wykonywała jego poleceń, wsadzi ją do bagażnika. Dopiero wtedy dziewczyna uświadomiła sobie, że jest w ogromnym niebezpieczeństwie.

Brutalne gwałty i poniżające zdjęcia

Porywacz założył na szyję Alici obrożę, a ją samą przykuł łańcuchami do podłogi. Przez cztery długie dni, brutalnie gwałcił trzynastolatkę, robiąc jej przy tym poniżające zdjęcia. Po wszystkim pozwalał się jej wypłakać – mówił, że wie, że ma ciężko.

Sex offender who targeted Pittsburgh girl online returned to prison for violating probation | Pittsburgh Post-Gazette
Scott Tyree – oprawca Alici

Dziewczynka nie miała szans się bronić. Gdy raz zdobyła się na odwagę i próbowała wyrwać się porywaczowi, ten złamał jej nos. Uznała więc, że zrobi wszystko by przetrwać to piekło, przeżyć i wrócić do domu. W tym czasie policja szukała Alici. W całym kraju porozwieszano plakaty z jej wizerunkiem.

Po czterech dniach, do domu Scotta Tyree, weszło FBI i uwolniło dziewczynkę. Porywacz był wówczas w pracy. Okazało się, że 38-latek transmitował w Internecie tortury, którym poddawał Alicię. Jeden z internautów rozpoznał w gwałconej dziewczynce, zaginioną w Pittsburghu Alicię Kozakiewicz i wezwał policję.

Motywacja

Dziś Alicia Kozakiewicz jest dorosłą kobietą, ekspertem ds. bezpieczeństwa w Internecie i założycielką The Alicia Project. Jeździ po całym świecie, opowiada o swoich przejściach i inspiruje osoby, które tak samo, jak ona, mają za sobą trudne doświadczenia.

I was raped, beaten and tortured:' Kidnap survivor opens up about how online predator gained her trust | Fox News
Alicia dzisiaj

Działa również na Instagramie – za pomocą mediów społecznościowych zwraca uwagę na niebezpieczeństwa czyhające w Internecie.

Źródło

https://kobieta.onet.pl/

http://www.aliciaproject.org/

https://www.aliciakozak.com/

Podobne

https://zaginieniprzedlaty.com/

Dziękujemy, że przeczytałeś/aś artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, odwiedzaj nas częściej!

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl