Blog
Zaginieni Przed Laty

Jolanta Ciechanowicz zaginęła przed laty. Nieustanna cisza!

Jolanta Ciechanowicz zaginęła przed laty. Nieustanna cisza! Kobieta zaginęła w 2002 roku. Przez 20 lat nie udało się ustalić przyczyn oraz okoliczności, w jakich zaginęła młoda kobieta. Miała 22-lata i była mieszkanką Olsztyna. Dziś miałaby 42-lata. Kochani zwracamy się do Was z apelem o zapoznanie się z historią kobiety, której losy do chwili obecnej pozostają nieznane.

Jolanta Ciechanowicz

Jolanta Ciechanowicz zaginęła w tajemniczych okolicznościach dokładnie 15 czerwca 2002 roku. Kobieta wyszła z domu przy ul. Gronowej w Olsztynie tj.osiedle Dajtki około godziny 17:45. Wspólnie z mężem i dwuletnią córką wynajmowali tam mieszkanie.

Jolanta Ciechanowicz zaginęła przed laty -Jej losy pozostają nieznane
Fot. Jolanta Ciechanowicz

W tym felernym dniu jechała autobusem do lekarza na ul. Dworcową, ponieważ skręciła kostkę. Do przychodni jednak nie dotarła. Być może znalazł się wtedy ktoś, kto kulejącej Jolancie zaproponował pomoc w transporcie. Od tamtej pory jej losy są nieznane.

Poszukiwania

Kobieta nie wróciła do domu, w związku z tym mąż Jolanty poinformował policję już następnego dnia o zaginięciu. Wszystkie możliwe tropy zostały sprawdzone. Jednak bez efektu. Z pomocą w poszukiwaniu Jolanty Ciechanowicz ruszyła najbliższa rodzina. W środkach komunikacji publicznej rozwieszali plakaty z wizerunkiem kobiety. Jednak nikt nigdy się nie zgłosił, że widział gdzieś kobietę.

Rysopis

Jolanta Ciechanowicz miała 158 cm wzrostu, krótkie, proste włosy koloru czarnego, twarz okrągłą, oczy koloru niebieskiego. Kobieta w dniu zaginięcia prawdopodobnie ubrana była w ciemnoniebieski polar, czarne materiałowe spodnie oraz czarne zamszowe pantofle.

Jolanta Ciechanowicz zaginęła przed laty -Jej losy pozostają nieznane
Fot. Jolanta Ciechanowicz

Jolanta Ciechanowicz w chwili zaginięcia miała ze sobą czarną torebkę.

Choć od jej zaginięcia minęło tyle lat, to w dalszym ciągu zagadka zaginięcia nie została rozwiązana. Zaginięcie kobiety dla śledczych stało się wielką zagadką. Co mogło stać się z kobietą? Szukanie odpowiedzi na to pytanie trwa już 20 lat.

 

Policjanci zwracają się z prośbą o kontakt do każdego, kto posiada jakiekolwiek informacje na temat zaginionej. Informacje można przekazać osobiście w Komendzie Miejskiej Policji w Olsztynie przy ul. Partyzantów 23 oraz telefonicznie pod numerem alarmowym 112. W sprawie zaginionej można również skontaktować się bezpośrednio z osobą nadzorującą poszukiwania, dzwoniąc pod nr tel. 605 549 341.

Autor: ZPL

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

Źródło: Zaginęła przed laty – Jolanta Ciechanowicz – Pomóż Policji w identyfikacji osób – Komenda Miejska Policji w Olsztynie (policja.gov.pl)

Źródło:(5) Zaginieni przed laty – posty | Facebook

 

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl