Blog
Zaginieni Przed Laty

“Gural” znęca się nad zwierzętami podczas streamów

Grzegorz G., znany pod pseudonimem “Gural” powrócił na platformę Twitch. Dwa lata temu usłyszał bowiem wyrok za usiłowanie rozpowszechniania wizerunku nagiej małoletniej. Teraz zaś, na oczach swoich widzów, znęca się nad zwierzętami. Wszystko to dla oglądalności i tzw. “donejtów”.

Choć kanał “Gurala” został zablokowany po tym jak namawiał 13-latkę do rozebrania się przed kamerą, mężczyzna nadal prowadzi transmisje na żywo. Na najnowszych nagraniach widać moment, gdy “patostreamer” próbuje położyć kota na rozgrzanej(!) patelni albo włożyć do piekarnika. Zwierzakowi udaje się uciec ale podczas wyrywania się, uderza o kuchenny blat.

Gural
Gural z kotem podczas transmisji

“Gural” jest również właścicielem psa, którego chwyta za tylne łapy lub ogon i ciągnie z całej siły. Mężczyzna ignoruje skowyt przerażonego zwierzęcia. Fragmenty nagrań można prawdopodobnie znaleźć w Internecie, jednak nie polecamy tego oglądać…

Jedna z organizacji działających m.in. na Faceeboku, zbiera dowody przeciwko “Guralowi” oraz utworzyła zbiórkę. Wszystko właśnie po to, by Grzegorz G. odpowiedział za dręczenie zwierząt. Link do postu na ten temat, będzie dostępny w źródłach.

Dołączamy również link do materiału Mateusza Spysińskiego, który dokładnie tłumaczy to, co “Gural” robi na swoich transmisjach. Okazuje się, że mężczyzna znęca się nad swoimi zwierzętami również w inny sposób…

Źródło

https://www.youtube.com/watch?v=_ddEtrICZVE

https://www.facebook.com/

https://www.tvp.info/56570828/

https://gloswielkopolski.pl/

Zainteresować może Cię również

https://zaginieniprzedlaty.com/?s=youtuber

Dziękujemy, że przeczytałeś/aś artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, odwiedzaj nas częściej!

 

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl