Blog
Zaginieni Przed Laty

Marcel C. wymordował całą rodzinę, teraz ma wyjść na wolność!

Marcel C. wymordował całą rodzinę teraz ma wyjść na wolność!

Marcel C. wymordował całą rodzinę, teraz 9 grudnia 2021 roku ma wyjść na wolność! Tak postanowił sędzia Wiesław Pędziwiatr z Sądu Apelacyjnego we Wrocławiu.

Marcel C.

20-letni Marcel C. z Ząbkowic Śląskich dokonał potrójnego morderstwa, jednak sędzia z Sądu Apelacyjnego postanowił wypuścić sprawcę na wolność. Do Sądu Apelacyjnego we Wrocławiu już wpłynęło zażalenie prokuratury na uchylenie aresztowania zwyrodnialca.

9 grudnia 2021 roku Marcel C. ma wyjść na wolność! To decyzja Sądu Apelacyjnego. Czy za potrójne morderstwo można być aż tak bezkarnym? Morderca siekierą zabił brutalnie swojego 7-letniego brata i rodziców. Do mordu doszło w Ząbkowicach Śląskich w 2019 roku. Jaki był motyw? Młody mężczyzna zabił bez chwili wahania, ponieważ obwiniał całą rodzinę za swoje niepowodzenia. W tym przypadku biegli psychiatrzy uznali, że jest bardzo niebezpieczną osobą i na wolności może znowu kogoś zabić.

Marcel C. wymordował całą rodzinę teraz ma wyjść na wolność!
zdjęcie ze strony wroclaw.se.pl/

Od października 2021 roku trwa proces mężczyzny przed Sądem Okręgowym w Świdnicy. Marcelowi C. bez wątpienia groziło dożywotnie więzienie. Zanim jednak mężczyzna zostanie skazany, będzie przebywał w areszcie. Sąd Apelacyjny uznał jednak, że minęły już dwa lata od aresztowania, czyli upłynęło bardzo dużo czasu, w którym Marcel powinien zostać skazany. A że nie został przez ten czas skazany, to ma wyjść na wolność. Wszyscy są oburzeni decyzją sądu…

Czy można ot, tak zabić i nie ponieść kary? W takim przypadku z pewnością bestialskich zbrodni będzie więcej, skoro sąd staje w obronie bezwzględnych morderców. Od absurdalnej decyzji sądu odwołała się prokuratura.

 

Źródło: Brat mordercy: On musi pozostać za kratami! Marcel nie może wyjść! – Wrocław, Super Express (se.pl)

MORDERCA ma wyjść na wolność! Minister Warchoł: sędzia złamał prawo! – Wrocław, Super Express (se.pl)

PRZERAŻAJĄCA opinia o Marcelu C.! Wiemy, dlaczego zarąbał SIEKIERĄ braciszka! – Wrocław, Super Express (se.pl)

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

Może zainteresować Cię również: Katrice Lee zaginęła w dniu swoich 2 urodzin. Porwanie! (zaginieniprzedlaty.com)

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl