Blog
Zaginieni Przed Laty

Marcin Woźniak. 14 lat od zaginięcia

Od zaginięcia Marcina Woźniaka minęło dokładnie 14 lat. Nastolatek zaginął 6 marca 2007 roku. Ostatni raz widziany był w Toruniu, gdzie studiował. Tego dnia miał zajęcia, jednak nigdy na nie nie dotarł. Gdzie aktualnie znajduje się Marcin Woźniak? Kim byli jego nowi znajomi? Co stało się w drodze między mieszkaniem a uczelnią?

Marcin w chwili zaginięcia miał 19 lat i niedawno rozpoczął studia na wymarzonym Wydziale Sztuk Pięknych Uniwersytetu Mikołaja Kopernika. Relacje z rodziną miał raczej dobre. Źródła mówią o tym, że przed zaginięciem wpadł w dziwne towarzystwo. Jego nowi znajomi nie byli związani ani z jego studiami, ani ze szkołą średnią, do której uczęszczał wcześniej.

Marcin Woźniak

Marcin Woźniak urodził się w 1987 roku.

Ostatni raz był widziany w Toruniu, ponieważ tam studiował i mieszkał.

Rysopis:

  • wzrost ok. 180 cm
  • sylwetka szczupła
  • włosy brązowe, lekko kręcone, w chwili zaginięcia dłuższe
  • oczy jasne
  • nos lekko garbaty
  • czoło wysokie
  • cera jasna
  • znaki szczególna: blizna na piersi w postaci dwóch nacięć zbieżnych oraz dwie blizny cięte na lewym barku

W dniu zaginięcia ubrany był w kurtkę skórzaną koloru czarnego, bluzę koloru czarnego, spodnie jeansowe koloru niebieskiego, a także buty koloru brązowo-czarnego.

Jeżeli Marcin żyje, ma 34 lata.

 

Sprawę zaginięcia Marcina prowadzi Komisariat Policji Toruń-Podgórz, dlatego wszelkie informacje na temat zaginionego prosimy zgłaszać na adres:

ul. Poznańska 127, 87-100 Toruń

tel.: 56 641 24 70

Można również napisać wiadomość prywatną do naszej Redakcji – Zaginieni przed laty. Gwarantujemy anonimowość!

Dla bliskich Marcina to 14 długich lat w strachu i niepewności, dlatego prosimy o  liczne udostępnienia i pomoc w poszukiwaniach. Szczerze wierzymy w to, że uda nam się rozwikłać tę zagadkę. Czy ktoś z Państwa rozpoznaje Marcina Woźniaka?

źródło:

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

[…] W tej sprawie można kontaktować się również z jednostką policji prowadzącą poszukiwania: BG Komisariat Toruń – Podgórz, 85-090 Bydgoszcz, ul. Powstańców Wielkopolskich 7 telefon: (0-52) 588 1192 email: dyzurny-kwp@bg.policja.gov.pl Źródło: (2) Zaginieni przed laty – posty | Facebook Gdzie jest Marcin Woźniak? Szedł na zajęcia w Toruniu i zaginął… Toruń | ototorun.pl Marcin Woźniak. 14 lat od zaginięcia – Zaginieni Przed Laty […]

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl