Blog
Zaginieni Przed Laty

Hanna Goń zaginęła w 2016 roku. Jej losy wciąż są nieznane

Hanna Goń zaginęła w 2016 roku. Jej losy wciąż są nieznane
Hanna Goń zaginęła w 2016 roku. Kobieta wyszła z domu i ślad po niej zaginął, do tej pory jej losy są nieznane. Ponawiamy apel z nadzieją, że może tym razem dowiemy się, gdzie jest zaginiona.

Hanna Goń

Kochani powracamy do kolejnego nierozwiązanego zaginięcia z nadzieją, że może tym razem dowiemy się, gdzie jest zaginiona kobieta.

59-letnia Hanna Goń z Torunia wyszła z mieszkania na osiedlu Na Skarpie 4 lutego 2016 roku, między godziną 4:15 a 7:00 rano. Kobieta nie zabrała ze sobą niczego. Dokumenty, telefon komórkowy, klucze i okulary do czytania zostawiła w samochodzie zaparkowanym jak zawsze przed domem. Tego dnia miała tego jechać do pracy autobusem, lecz do niej nie dotarła. Bliscy natychmiast zgłosili zaginięcie kobiety na policję.

Hanna Goń zaginęła w 2016 roku. Jej losy wciąż są nieznane
Hanna Goń

Ostatni kontakt miała ze swoją współpracownicą ze sklepu w dniu zaginięcia. Kobiety przez telefon umówiły się, że około godziny 5:10 razem pojadą autobusem do pracy. Od tamtej pory zaginiona nie skontaktowała się z bliskimi.

Hanna Goń zaginęła w 2016 roku. Jej losy wciąż są nieznane
Hanna Goń
W związku z tym zostały przeszukane szpitale, lasy, jak również brzeg Drwęcy. Niestety, bez rezultatu.
Syn zaginionej 59-latki podejrzewał, że jego mama mogła wpaść w depresję, ponieważ zmagała się z problemami finansowymi w prowadzonym przez siebie interesie.
Funkcjonariusze sprawdzili dokładnie wszystkie zgłaszane sygnały. Odezwał się ktoś ze Stalowej Woli z żądaniem okupu. Zgłosił się również ktoś, twierdząc, że widział podobną kobietę na ulicy Szerokiej w Toruniu, idącą w dresie. Po weryfikacji okazało się, że jednak to nie zaginiona Hanna.
Hanna Goń obecnie ma 64- lata.

Rysopis:

Kobieta ma koło 150 cm wzrostu, krępą budowę ciała, ciemne, krótkie włosy. W dniu zaginięcia ubrana była w wełniany płaszcz do kolan koloru grafitowego, czarne spodnie jeansowe, ciemnoszare buty trekingowe marki ECO, apaszkę w mozaikowy wzór w kolorach czarnym, fioletowym i brązowym. Mogła mieć założoną czarną czapkę.

Hanna Goń zaginęła w 2016 roku. Jej losy wciąż są nieznane
Hanna Goń
Osoby znające miejsce pobytu zaginionej lub mogące udzielić jakichkolwiek informacji, które przyczynią się do jej odnalezienia, proszone są o osobisty lub telefoniczny kontakt z Komisariatem Policji Toruń-Rubinkowo, ul. Dziewulskiego 1, tel. dyżurny (56) 641-25-70, (56) 641-25-56 lub 997 i 112.
W tej sprawie mogą państwo napisać również do nas. Zaginieni przed laty gwarantują anonimowość.

 

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl