Blog
Zaginieni Przed Laty

6-letni James Hutchinson zamordowany przez matkę!

6-letni James Hutchinson zamordowany przez matkę!

6-letni James Hutchinson zamordowany przez matkę! Bestia przejechała chłopca samochodem, a następnie wyrzuciła jego ciało do rzeki w pobliżu Lawrenceburg w stanie Indiana.

6-letni James Hutchinson

1 marca 2021 roku, w poniedziałek ludzie zebrali się w Gardner Park w Middletown, aby opłakiwać śmierć małego chłopca. James Hutchinson miał 6 lat. Jego matka przyznała się do zabicia chłopca. Przejechała go samochodem, a następnie wyrzuciła jego ciało do rzeki Ohi.

6-letni James Hutchinson zamordowany przez matkę!
6-letni James

Matka chłopca Brittany Gosney wraz ze swoim partnerem Jamesem Hamiltonem zgłosili się na komisariat policji. Poinformowali o zniknięciu syna kobiety. Policja rozpoczęła poszukiwania chłopca. Jednak pod koniec dnia, akcja została przerwana. Tuż po zgłoszeniu, policja zaczęła mieć pewne podejrzenia. Z relacji pary wynikało, że ostatni raz widzieli Jamesa 27 lutego, w sobotę wieczorem. Jak poinformował szef policji w Middletown – David Brik, takie sprawy zaginięcia dzieci, zgłaszane są od razu, tutaj było inaczej.

Przebieg wydarzeń

W piątek, 26 lutego 2021 roku kobieta zawiozła Jamesa i jej dwoje innych dzieci do parku w hrabstwie Preble. Powiedziała, że ​​próbowała porzucić chłopca w parku, ale James trzymał się jej samochodu, kiedy odjeżdżała. Ciągnęła chłopca, do momentu kiedy to sam się puścił. Kiedy wróciła do parku 30 minut później, James już nie żył.

Kobieta powiedziała policji, że zabrała jego ciało do domu, a następnie wyrzuciła je w rzece Ohio w pobliżu Lawrenceburg w stanie Indiana.

Brittany Gosney oraz James Hamilton zostali aresztowani. Kobieta usłyszała zarzuty morderstwa, zbeszczeszczania zwłok oraz manipulowania dowodami. Hamilton usłyszał dwa ostatnie zarzuty. Oboje zostali przewiezieni do więzienia w Butler County.

James Hamilton oraz Brittany Gosney

Hutchinson, powiedział, że James był wspaniałym dzieckiem. Kiedy się pojawiał, bez względu na nastrój, zawsze wywoływał uśmiech na twarzy. Ojciec Jamesa nigdy nie zrozumie, jak jego własna matka doprowadziła do takiej tragedii.

6-letni James Hutchinson zamordowany przez matkę!
chłopiec zamordowany przez matkę

Ceremonia upamiętniająca chłopca odbyła się 1 marca. Organizatorka Melody Vassas powiedziała, że dziecko jest istotą, która w matce szuka pocieszenia, i że to ona powinna być superbohaterką. Wyznała również, że ​​zorganizowała poniedziałkową ceremonię, aby upamiętnić Jamesa i pokazać, że dzieci w niebezpieczeństwie nie są same.

Hutchinson, ojciec Jamesa stwierdził, że chociaż jest już za późno, aby uratować jego syna, ma nadzieję, że ta zorganizowana akcja wpłynie na świadomość innych ludzi.

 

Autor: Natalia

Źródło: Police: Missing child, 6, killed and put into the Ohio River – Court TV

Próbowała porzucić 6-letniego syna. Gdy chciał wrócić do samochodu przejechała po nim | (crime.com.pl)

Zabiła syna, a zwłok pozbyła się w rzece. Nad ranem zgłosiła zaginięcie – Polsat News

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

Może zainteresować Cię również: Zabiła i zamroziła pięć noworodków, trzymała zwłoki w beczce – Zaginieni Przed Laty

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl