Blog
Zaginieni Przed Laty

Bliscy poszukują Tomasza U. z Jarnołtowa – sprawa jest pilna

Tomasza U. Kochani, po raz kolejny prosimy Was o wsparcie. Zgłosiła się do nas Pani, która od 18 lat szuka swojego wujka. Sprawa jest nieco skomplikowana, bo Pan Tomasz wiele lat temu stwierdził, że nie chce mieć kontaktu z rodziną. Szanujemy jego decyzję, dlatego w treści artykułu nie pojawi się jego nazwisko, jedynie informacje o tym, skąd pochodził i czym się zajmował przed zaginięciem. O takiej sprawie piszemy pierwszy raz, bo jest wyjątkowa – brat Pana Tomasza zmarł. Jego bliscy chcą, by o tym wiedział…

Wyszedł i już nie wrócił

Pan Tomasz wyszedł ze swojego domu 18 lat temu, nie zabierając ze sobą żadnych rzeczy osobistych. Nawet dokumentów. Przez pierwsze lata, policja zajmowała się zaginięciem Pana Tomasza U., jednak później do rodziny dotarła informacja, że ten najprawdopodobniej nie chce kontaktu z rodziną. Bliscy Pana Tomasza chcą jedynie wiedzieć, czy jest zdrowy i nie potrzebuje żadnej pomocy. Mężczyzna cierpiał na schizofrenię paranoidalną. Co więcej, 11 września zmarł ukochany brat Pana Tomasza.

Pan Tomasz, jeżeli żyje, ma dziś 49 lat. W przeszłości mieszkał wraz ze swoim bratem w rodzinnym domu, w miejscowości Jarnołtowo gm. Małdyty, woj. Warmińsko-mazurskie. Rodzice Pana Tomasza nazywali się Regina i Michał.

Kontakt

Mamy nadzieję, że te szczątkowe informacje wystarczą, by ustalić czy Pan Tomasz U. żyje. Chcemy tylko dać mu szansę pożegnać się z bratem. Tak jak wspominaliśmy wcześniej jest to bardzo wyjątkowa sytuacja. Prosimy Was o liczne udostępnienia i komentarze.

Jeśli wiesz coś na temat Tomasza U. z Jarnołtowa, napisz do nas na skrzynkę. Jesteśmy w stałym kontakcie z Jego bliskimi.

Podobne

https://zaginieniprzedlaty.com/artykuly/nasza-czytelniczka-szuka-swojego-ojca-ma-o-nim-tylko-kilka-informacji/

 

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl