Blog
Zaginieni Przed Laty

W paryskim parku znaleziono odciętą głowę kobiety

W paryskim parku Buttes-Chaumont znaleziono odciętą głowę kobiety. Wciąż nie wiadomo kim była ofiara. Pościg za mordercą…

W paryskim parku

Do makabrycznego odkrycia doszło 13 lutego 2023 roku. W paryskim parku Buttes-Chaumont w 19. dzielnicy Paryża znaleziono odciętą głowę kobiety. Poszukiwania zaczęły się po tym jak, miejscy pracownicy parku zgłosili policji, że znaleźli torbę, w której była ukryta zakrwawiona część tułowia kobiety. Plastikowa torba była przykryta liśćmi. Teren natychmiast został ewakuowany, a na miejsce wkroczyli śledczy z psami tropiącymi. Rozpoczęto poszukiwania na terenie 25-hektarowego parku. Mundurowi również sprawdzają nagrania z kamer monitoringu.

14-lutego 2023 roku około godziny 11:00 funkcjonariusze policji znaleźli kolejne torby ze szczątkami zamordowanej kobiety. W jednej z nich była odcięta głowa. Torba była ukryta w pobliżu nieczynnej linii kolejowej, w niedostępnej dla odwiedzających części parku. Obok tego miejsca znajduje się magazyn służb porządkowych, a teren jest odgrodzony. Nurkowie przeszukują również zbiornik wodny na terenie Buttes-Chaumont.

Zdjęcie Pixabay.com

Z ustaleń śledczych wynika, że do morderstwa doszło niedawno ponieważ ciało nie było w stanie rozkładu. Niestety wciąż nie wiadomo kim była ofiara. Śledczym nie udało się określić wieku ani przybliżonej daty śmierci zamordowanej kobiety. Policja przekazała mediom, że kobieta pochodzi z Europy lub Afryki Północnej. Była ubrana w dżinsy z kwiatowym wzorem na prawym udzie. Zlecono już przeprowadzenie sekcji zwłok, która z pewnością pomoże ustalić przyczynę śmierci i tożsamość ofiary.

Rozczłonkowane ciało kobiety znaleziono cztery miesiące po porwaniu i zabójstwie 12-letniej dziewczynki.

Dla śledczych ta zbrodnia jest nie lada zagadką… Nie wiadomo kim była ofiara, a morderca wciąż pozostaje na wolności.

 

Źródło: Francja: rozczłonkowane ciało kobiety znalezione w parku w Paryżu (fakt.pl)

Makabra w walentynki. W parku znaleziono odciętą głowę kobiety | Wiadomości Radio ZET

Makabra w walentynki. Znaleziono odciętą głowę kobiety – WP Wiadomości

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

Może zainteresować Cię również: 10-latkowie torturowali i zamordowali 3-letniego Jamesa – Zaginieni Przed Laty

 

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl