Blog
Zaginieni Przed Laty

Nasza czytelniczka szuka swojego ojca. Ma o nim tylko kilka informacji.

Czytelniczka Zgłosiła się do nas Pani, która nigdy nie poznała swojego ojca. Choć nie wie o nim zbyt wiele, liczy na to, że z Waszą pomocą uda nam się dowiedzieć czegoś więcej. Mężczyzna najprawdopodobniej od lat nie żyje…

Cała historia

Nasza czytelniczka, będąc nastolatką dowiedziała się, że mężczyzna, który ją wychowuje, nie jest jej ojcem. Jej matka nie mówiła zbyt wiele na ten temat. Udało się ustalić jedynie, że w latach 1966/1967 jej biologiczny ojciec był w delegacji w okolicach Osiecznicy/Bolesławca/Zebrzydowej (Dolny Śląsk), on sam natomiast mógł pochodzić z innej części Polski.
czytelniczka
Nasza czytelniczka niewiele wie o swoim biologicznym ojcu
Wiadomo, że był blondynem o niebieskich oczach i pracował przy odwiertach. W 1967 roku, w okresie kwiecień- wrzesień miał wypadek – przygniotła go koparka, wskutek czego zmarł… Nie znamy jego imienia ani nazwiska. Wiemy, że miał siostrę.
Informacji jest naprawdę niewiele… Liczymy jednak na to, że zgłosi się ktoś, kto znał mężczyznę, który lata temu zginął w tragicznym wypadku. Nasza czytelniczka chce odwiedzić grób swojego ojca i poznać jego rodzinę, jeżeli ją miał. Niewykluczone, że mężczyzna, którego poszukujemy, został pochowany na cmentarzu w Zgorzelcu.

Kontakt

Jeśli powyższa historia wydaje Ci się znajoma, napisz, proszę wiadomość prywatną do naszej Redakcji. Oczywiście gwarantujemy anonimowość! Jesteśmy w stałym kontakcie z córką poszukiwanego Pana. Dziękujemy również wszystkim tym, którzy zaangażują się w tę sprawę!

Inne

O podobnej sprawie pisaliśmy ostatnio:

https://zaginieniprzedlaty.com/artykuly/andrzej-malec-poszukiwany-przez-corke/

Dziękujemy, że przeczytałeś/aś powyższy wpis do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, odwiedzaj nas częściej!

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Piotr

Warto zwrócić się do Państwowej Inspekcji Pracy, może udostępnią dane o wypadkach śmiertelnych?

Ola

Pomocna może być wyszukiwarka grobów na cmentarzu w Zgorzelcu. Wystarczy wpisać rok zgonu 1967 i wyskakuje 116 wyników. Część z nich to kobiety i dzieci, więc do sprawdzenia pozostanie najwyżej kilkadziesiąt grobów.
https://zgorzelec.grobonet.com/grobonet/start.php?imie=&nazwisko=&dur=&mur=&rur=&dzg=&rzg=1967&cmentarz=&sektor=&rzad=&numer=&id=wyniki

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl