Blog
Zaginieni Przed Laty

Metamorfoza bezdomnego sprawiła, że rodzina rozpoznała zaginionego 10 lat wcześniej João.

Ta historia pokazuje, że nigdy nie warto tracić nadziei!

Chciał pożyczyć brzytwę

João Coelho Guimarães był bezdomnym, który od 3 lat koczował na ulicach miasta Goiania, w Brazylii. Na krótko przed Świętami Bożego Narodzenia, 45-letni João wszedł do jednego z zakładów fryzjerskich, aby pożyczyć brzytwę. Mężczyzna był znany wśród pracowników oraz okolicznych mieszkańców, którzy zawsze chętnie częstowali go jedzeniem. Po wejściu do salonu fryzjerskiego pracownicy od razu zaproponowali Brazylijczykowi, że zamiast pożyczania brzytwy, to oni zajmą się jego wyglądem.

„Zakończenie transformacji zajęło dwie godziny. Cały zespół zgłosił się na ochotnika i wszyscy trochę zrobili, co w sumie dało zaskakujący wynik.”– powiedział Alessandro Lobo, właściciel salonu fryzjerskiego i sklepu z odzieżą „Padoo”.

João Coelho Guimarães

Świąteczny cud

Lobo udostępnił zdjęcia niezwykłej przemiany Guimarães w mediach społecznościowych, aby zachęcić innych do okazywania życzliwości w okresie Świąt Bożego Narodzenia. Poza zmianą fryzury, 45-latek otrzymał również nowe ubrania. Efekt metamorfozy zaskoczył samego bohatera tej historii, a zdjęcia przemiany obiegły cały świat.

Fotografie João wpadły w ręce jego siostry. Rodzina mężczyzny była bardzo zaskoczona, nie miała od mężczyzny żadnych wieści od 10 lat, dlatego byli przekonani, że João nie żyje.

„Jego bliscy zobaczyli zdjęcie i skontaktowali się ze mną, a ponieważ nie ma telefonu ani stałego adresu, jutro sprawdzimy okolicę, aby go znaleźć.” – powiedział Lobo 16 grudnia.

Spotkanie po latach

Udało się! Siostra po 10 latach miała okazję przytulić swojego brata. A wszystko zostało uchwycone przez kamery. Pomimo radości i wzruszenia, mężczyzna oznajmił, że nie zamierza wracać w rodzinne strony.

 

Spotkanie po latach

„João wciąż jest na ulicach. Jego siostra chciała go zabrać do domu, ale on nie chciał. Powiedział, że na ulicach czuje się wolny. Dlatego nie chciał wracać” – wyznał właściciel salonu.

 

João z siostrą

Nie wiadomo, co działo się z mężczyzną przez te wszystkie lata. Można się tylko domyślać czy od samego początku swojej wędrówki mężczyzna mieszkał na ulicy. Nie wiadomo również, co skłoniło go do opuszczenia domu i zerwania wszelkich kontaktów z rodziną. Jednak 45-latek obiecał, że od teraz będzie kontaktował się ze swoimi bliskimi poprzez właściciela salonu „Padoo”.

 

Źródło:

https://www.dailymail.co.uk/femail/article-9080205/Homeless-man-reunited-family-TEN-years-saw-viral-photos-getting-makeover.html

https://www.thesun.co.uk/fabulous/13565784/family-reuinte-homeless-man-makeover-viral/

https://www.webniusy.com/siostra-odnalazla-brata-po-10-latach/

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl