Blog
Zaginieni Przed Laty

99-latka była gwałcona przez pielęgniarza w domu opieki!

99-latka gwałcona przez pielęgniarza w domu opieki! Oprawca seniorki już nigdy nie wyjdzie z więzienia.

99-latka

Wiele rodzin decyduje się oddać bliską osobę na ostatnie lata do domu opieki tylko dlatego, że muszą pracować i nie mają czasu opiekować się starszą osobą. Te decyzje tak samo dla rodzin, jak i dla seniorów są bardzo trudne, ale zanim senior tam trafia, bliscy starają się wybrać jak najlepszy ośrodek z nadzieją, że tam zadbają o ich bliskich. Niestety zdarza się tak, że senior, trafiając do takiego ośrodka, przeżywa tam najgorszy koszmar swojego życia. Tak było właśnie w przypadku, o którym dzisiaj napiszemy.

99-latka trafiła do domu opieki w Blackpol w Wielkiej Brytanii i to tam rozegrał się prawdziwy koszmar seniorki. Kobieta padła ofiarą gwałtu ze strony jednego z pielęgniarzy. Pewnego dnia w odwiedziny do 99-latki przyszła rodzina i właśnie wtedy zorientowali się, że w ośrodku dzieje się coś złego, ponieważ seniorka dziwnie się zachowywała… Nie pozwalała im się dotykać, błagała, by nie zostawiali jej samej. Cały czas powtarzała, że gdy ją opuszczą, zostanie skrzywdzona. Zaniepokojona rodzina od razu zaczęła podejrzewać, że staruszka najprawdopodobniej jest w tym ośrodku maltretowana. Dlatego w jej pokoju zainstalowali ukrytą mini kamerę. Dzięki temu wyszło na jaw, że seniorka przeżywa tam piekło… Kobieta była gwałcona.

Dożywocie dla oprawcy seniorki

Oprawcą seniorki okazał się 48-letni pracownik ośrodka. Bliscy 99-latki natychmiast powiadomili o całym zajściu policję. Pielęgniarz został zatrzymany, następnie doprowadzony przed sąd, gdzie usłyszał zarzuty gwałtu osoby cierpiącej na demencję. Mężczyzna przyznał się do winy.

99-latka była gwałcona przez pielęgniarza w domu opieki!
zdjęcie ze strony planeta.pl

Na początku lutego 2022 roku 48-latek został skazany na karę dożywocia. O wcześniejsze zwolnienie będzie mógł się ubiegać po 10 latach odsiadki.

Sprawę skomentowała w wywiadzie z mediami rodzina 99-latki. W wydanym oświadczeniu krewni seniorki przyznali, że są zadowoleni z wyroku. “Nasza krewna doświadczyła strasznych rzeczy z rąk kogoś, komu zaufaliśmy, że będzie się nią opiekował. (…) Cieszymy się, że Phillip Carey trafi do więzienia i nie będzie mógł już nikogo skrzywdzić” – napisali. Rodzina zaapelowała również do innych osób, które mają w rodzinie starsze osoby, aby bacznie przyglądali się ich zachowaniu.

“Słuchajcie tego, co mówią i bądźcie świadomi zmian w ich zachowaniu. Jeśli myślicie, że dzieje się cos niedobrego, zróbcie coś z tym” – dodali.

https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2022-02-09/wielka-brytania-opiekun-zgwalcil-99-latke-zostal-skazany-na-dozywocie/

Źródło: 99-latka zgwałcona przez pielęniarza w domu opieki. Mężczyzna skazany 09-02-2022 – Planeta

Wielka Brytania. Opiekun zgwałcił 99-latkę. Został skazany na dożywocie – Polsat News

Informacje ze stron: Najnowsze wiadomości z kraju i ze świata – Polsat News

Planeta – serwis informacyjno-publicystyczny | Planeta.pl – Planeta

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie! Jeśli. Dlatego

Może zainteresować Cię również: Ostatnie wakacje na wyspie śmierci Koh Tao (zaginieniprzedlaty.com)

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl