Blog
Zaginieni Przed Laty

32-latka oskarżona o zabicie mieczem swojego chłopaka.

32-latka oskarżona o zabicie mieczem swojego chłopaka. Kobieta w Wigilię zabiła mężczyznę, a następnie zadzwoniła na policję i przyznała się, że przed chwilą zabiła swojego chłopaka. Zbrodnia w USA.

32-latka

Sprawa, o której dzisiaj napiszemy, miała miejsce w USA 24 grudnia 2021 roku w Wigilię…

Wiele osób Wigilię spędza w gronie ukochanych osób, spędzamy ten czas w radości. Niestety dla wielu osób okres świąteczny nie zakończył się dobrze. Zbrodnie pojawiają się każdego dnia i na całym świecie…

32-letnia Brittany Wilson w Wigilię zabiła swojego chłopaka. Po zbrodni około godziny 23:00 sama wezwała policję i przyznała się do zabójstwa swojego chłopaka mieczem.

Policjanci z Cape Girardeau, miejscowości położonej ok. 185 km na południowy- wschód od St. Louis po telefonie od kobiety na miejscu pojawili się niezwłocznie. Kobietę zastali tam przed domem, w którym mieszkała ze swoim chłopakiem. 32-latka była cała we krwi, natomiast na podwórku leżał miecz, którym kobieta zabiła mężczyznę.

Zbrodnia w Wigilię

Policjanci, po aresztowaniu Wilson, w domu w piwnicy znaleźli zwłoki 34-letniego Harrisona Stephena Fostera, który zmarł w wyniku zadanych mu licznych ran kłutych.

Wilson zeznała, że wraz z chłopakiem zażyła wcześniej metamfetaminę. Zeznała również, że była przekonana, iż uwalnia Fostera, zadając mu ciosy mieczem, ponieważ w jego ciele miało żyć kilka innych istot.

Wilson trafiła do aresztu, z którego mogłaby wyjść po wpłaceniu 2 mln dolarów kaucji. Oskarżono ją o zabójstwo pierwszego stopnia.

32-latka oskarżona o zabicie mieczem w Wigilię swojego chłopaka.
zdjęcie ze strony Fakt.pl

32-latka po aresztowaniu została zabrana do więzienia, gdzie zrobiono jej zdjęcie. Kobieta niedługi czas wcześniej zadźgała chłopaka mieczem, a na zdjęciu jest radosna, tak jakby wygrała milion dolarów.

Źródło: USA: 32-latka oskarżona o zabicie w Wigilię swojego chłopaka. Mieczem (msn.com)USA: Zadźgała swojego chłopaka mieczem. Stała przed domem cała we krwi (fakt.pl)USA: 32-latka oskarżona o zabicie w Wigilię swojego chłopaka. Mieczem – rp.pl

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie! Jeśli. Lecz

Może zainteresować Cię również: 20-latka urodziła w samolocie. Dziecko wyrzuciła do kosza w toalecie! (zaginieniprzedlaty.com)

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl