Blog
Zaginieni Przed Laty

4-letnia Cleo Smith odnaleziona. Aresztowano mężczyznę z Carnarvon

Cleo Smith odnaleziona. Aresztowano mężczyznę z Carnarvon

4-letnia Cleo Smith odnaleziona po dwóch tygodniach intensywnych poszukiwań. Aresztowano mężczyznę z Carnarvon. Poszukiwania 4-latki śledził cały świat.

Cleo Smith odnaleziona

4-letnia Cleo Smith została odnaleziona żywa po dwóch tygodniach intensywnych poszukiwań.

W sprawie uprowadzenia dziewczynki śledczy aresztowali 36-latniego mężczyznę, który ma zostać przesłuchany. Dlaczego uprowadził mała Cleo? Niestety na to pytanie nie znamy jeszcze odpowiedzi.

Mundurowi nie odpuszczali i dzięki im ogromnemu zaangażowaniu mała Cleo jest już bezpieczna.

3 listopada 2021 roku policjanci włamali się do zamkniętego domu w Carnarvon. To 75 km od miejsca, w którym zaginęła 4-latka.

“Akcja miała miejsce około pierwszej w nocy w środę i doprowadziła do odnalezienia czterolatki w jednym z pokoi” – informuje media Daily Mail.

Cleo Smith odnaleziona. Aresztowano mężczyznę z Carnarvon
Mała Cleo

Zastępca komisarza policji stanu Waszyngton potwierdził tuż przed godziną 7:00 rano czasu środkowoeuropejskiego, że ” 4-letnia Cleo Smith żyje i ma się dobrze “. – Jeden z oficerów wziął ją w ramiona i zapytał: “Jak masz na imię?”. Odpowiedziała: “Nazywam się Cleo” – relacjonował funkcjonariusz w wywiadzie z mediami.

Zaginięcie

Mała Cleo zaginęła 16 października 2021 roku wczesnym rankiem na kempingu na zachodzie Australii. Rodzina Smithów wybrała się na weekendową wycieczkę do Quobba Blowholes. Zatrzymali się na jednym z kempingów, gdzie rozbili namiot. Rodzice Cleo Smith zauważyli zaginięcie dziewczynki w sobotę rano.

Jak przekazali policji, ostatni raz widzieli ją około godziny 1:30 w nocy z piątku na sobotę. Cleo Smith spała w śpiworze na dmuchanym materacu, tuż obok łóżeczka swojej młodszej siostry. Namiot, w którym nocowała rodzina, miał dwie wydzielone komory – w jednej spali rodzice, w drugiej dzieci. Jak to możliwe, że nikt nic nie słyszał? Poszukiwania od początku były intensywne, ponieważ istniały duże obawy co do zdrowia i życia małej Cleo. Premier Zachodniej Australii Mark McGowan wyznaczył nagrodę w wysokości miliona dolarów każdemu, kto posiada informacje o losach dziewczynki. Z pewnością wiele osób bardzo interesowało się losami 4-latki.

Nam również ta sprawa nie dawała spokoju… Na szczęście dziewczynkę udało się w porę odnaleźć. Można powiedzieć, że w tym przypadku stał się cud.

 

 

Źródło: Cleo Smith odnaleziona. Aresztowano mężczyznę – Wydarzenia w INTERIA.PL

Australia. Czteroletnia Cleo Smith odnaleziona po dwóch tygodniach cała i zdrowa | Wiadomości Radio ZET

Zakończono poszukiwania Cleo Smith. 4-latka z Australii odnaleziona po 3 tygodniach – WP Wiadomości

Odnaleziono: Zaginiona 4-latka – Cleo SMITH | Policja Australii Zachodniej (police.wa.gov.au)

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie! Jeśli. Ponieważ. Dlatego

Może zainteresować Cię również: 9-letni chłopiec molestowany przez 57-letniego sąsiada (zaginieniprzedlaty.com)

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl