Zaniepokojeni rodzice, zgłaszając zaginiecie 3-latki, podali rysopis dziewczynki. Małżeństwo nie było w stanie jednak powiedzieć czy dziewczynka poszła w stronę morza, czy wzdłuż plaży, ponieważ dziecko zniknęło nagle, gdy tylko na chwilę spuścili je z oczu.

Ratownicy w związku z tym, że zaginęło malutkie dziecko, opuścili wieżyczkę i rozpoczęli poszukiwania 3-latki. Do poszukiwań włączyła się zawiadomiona policja. Po kilku minutach mundurowi zauważyli na plaży spacerujące samotne dziecko. Rysopis zgadzał się z tym, co podali rodzice zaginionej. Jednak nie zgadzał się ubiór dziecka. Dlatego zrobili zdjęcie dziecku i wysłali do rodziców, jednak oni stwierdzili, że to nie jest ich córka.

Policjanci zabezpieczyli dziecko, ponieważ było bez opiekunów. Następnie nadal szukali zaginionej 3-latki. Jednak nie dawała im ta sytuacja spokoju, więc po jakimś czasie zabrali znalezioną dziewczynkę, by na żywo pokazać ją rodzicom zaginionego dziecka.

3-latka zaginęła na plaży. Rodzice nie poznali własnego dziecka
zdjęcie ze strony www.msn.com/

Kiedy policja przyprowadziła dziewczynkę do pary, która zgłaszała zaginięcie, natychmiast poznali, że to jest ich córka. Gdyby rodzice poznali swoje dziecko na zdjęciu, akcję poszukiwawczą można było zakończyć dużo wcześniej i zaoszczędzić rodzinie i dziecku strachu.

Pamiętajmy, by nawet na chwilę nie spuszczać swoich malutkich pociech z oczu. Dzieci są ciekawe wszystkiego i nawet krótka chwila nieuwagi może sprawić, że dziecko oddali się i zniknie nam z oczu. Tym razem na całe szczęście zaginiona dziewczynka odnalazła się cała i zdrowa.

Źródło: Ich córka zgubiła się na plaży. Rodzice nie poznali własnego dziecka (msn.com)

Ich córka zgubiła się na plaży. Rodzice nie poznali własnego dziecka | WP parenting

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

Może zainteresować Cię również: Zamordowano trzech chłopców. Trwa poszukiwanie sprawcy! (zaginieniprzedlaty.com)