Blog
Zaginieni Przed Laty

Pilny komunikat Policji Wielickiej- Poszukują kierowcy BMW

Pilny komunikat Policji Wielickiej- Poszukują kierowcy BMW

Pilny komunikat Policji Wielickiej- Poszukują kierowcy BMW, który nie ustąpił pierwszeństwa na pasach pieszemu. O krok od tragedii.

Pilny komunikat

Policjanci z Wieliczki poszukują kierowcy srebrnego BMW. Kierowca ten nie ustąpił pierwszeństwa na pasach dla pieszych. O mały krok nie doszło do tragedii na oczach policji.

Pilny komunikat Policji Wielickiej- Poszukują kierowcy BMW
Zdjęcie ze strony policji. Poszukiwany kierowca BMW

Do zdarzenia doszło 30 września 2021 roku, około godziny 13:40 na ul. Kościuszki w Wieliczce. Kierujący pojazdem BMW nie ustąpił pierwszeństwa wchodzącemu na przejście dla pieszych  mężczyźnie i omal go nie potrącił. Na szczęście pieszy w ostatniej chwili odskoczył przed nadjeżdżającym pojazdem. Następnie przewrócił się na chodnik. Przede wszystkim kierujący BMW nie zwalniając pojechał sobie dalej. Istotne w tej sprawie jest to, że w chwili zdarzenia, przed tym samym przejściem dla pieszych, po przeciwległej jego stronie, zatrzymał się radiowóz policyjny. W związku z tym Funkcjonariusze policji byli świadkami całego zdarzenia. Po ustaleniu, że pieszy nie odniósł obrażeń a tym samym nie wymaga pomocy lekarskiej, natychmiast podjęli pościg za kierującym BMW, jednakże ten się oddalił w nieznanym kierunku. Całe zdarzenie zarejestrowała kamera innego kierowcy.

Pilny komunikat Policji Wielickiej- Poszukują kierowcy BMW
Zdjęcie ze strony… Co w Krakowie.pl

Nagranie zostało opublikowane w Internecie.  Jest dowodem w postępowaniu prowadzonym przez Komendę Powiatową Policji w Wieliczce.

Osoby które posiadają jakiekolwiek informacje na temat przedmiotowego zdarzenia proszone są o kontakt pod nr telefonu 47 83 41 211 lub 47 83 41 217.

Poszukiwany jest sprawca przedmiotowego zdarzenia, który kierował srebrnym bmw na holenderskich numerach rejestracyjnych:  DC70834
Prosimy także pokrzywdzonego o zgłoszenie się na komisariat.

Źródło:Komunikat wielickiej Policji – AKTUALNOŚCI – KPP w Wieliczce (policja.gov.pl)

O krok od tragedii. Policja poszukuje kierowcy

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

Poniżej nagranie:

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl