Blog
Zaginieni Przed Laty

Zgłosili, że nie mają z nią kontaktu. Ciało kobiety znaleziono w tapczanie

Zgłosili, że nie mają z nią kontaktu. Ciało kobiety znaleziono w tapczanie. Brutalna zbrodnia w Kędzierzynie-Koźlu.

Zgłosili, że nie mają z nią kontaktu.

 

22 marca 2022 roku Policja w Kędzierzynie-Koźlu dostała zgłoszenie, że rodzina i znajomi nie mają od jakiegoś czasu kontaktu z 29-letnią kobietą. Funkcjonariusze policji niezwłocznie udali się do domu zaginionej. Mundurowi na celu mieli sprawdzić, czy nie doszło do jakiegoś wypadku. Mieszkanie było zamknięte, dlatego w obawie o życie kobiety policjanci wspólnie ze strażakami wyważyli drzwi i dostali się do środka. Na pierwszy rzut oka wyglądało, że nikogo w środku nie ma. Mundurowi zaczęli dokładnie przeszukiwać mieszkanie, po krótkiej chwili dokonali makabrycznego odkrycia. Poszukiwana kobieta, o którą martwili się bliscy i znajomi nie żyła… Jej zwłoki odnaleziono ukryte w skrzyni tapczanu. Od samego początku wszystko wskazywało, że kobietę zamordowano. Tego samego dnia Policjanci z Kędzierzyna-Koźla (woj.opolskie) zatrzymali 28-letniego mężczyznę podejrzanego o zabójstwo swojej 29-letniej partnerki i ukrycie zwłok kobiety w tapczanie.

 

Z zimną krwią zabił swoją partnerkę

-W trakcie sprawdzania lokalu mundurowi znaleźli ciało 29-latki schowane w skrzyni tapczanu – informuje prokurator Stanisław Bar z Prokuratury Okręgowej w Opolu.

Zgłosili, że nie mają z nią kontaktu. Ciało kobiety znaleziono w tapczanie. Brutalna zbrodnia w Kędzierzynie-Koźlu.
zatrzymanie mężczyzny

Pod nadzorem prokuratora wykonali niezbędne czynności procesowe…  Zabezpieczyli ślady. Przeprowadzili także oględziny z udziałem biegłego lekarza, który potwierdził, że kobieta została zamordowana. Prawdopodobnie 29-latkę uduszono. Jej ciało zabezpieczono do sekcji.

-Według naszych ustaleń w związku tym już od jakiegoś czasu nie działo się najlepiej, kobieta chciała zakończyć tę znajomość i to miało być motywem zbrodni – mówi prokurator Stanisław Bar.

28-letniego mordercę aresztowano na trzy miesiące. Mężczyźnie grozi kara pozbawienia wolności od 8 do 25 lat lub dożywocie.

To straszne, gdy z zimną krwią odebrano życie kobiecie, która chciała odejść… Niestety takich przypadków jak ten, jest dużo więcej.

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Bernadetta

ktora. to już kobieta ZAMORDOWANA w ostatnich dniach,cóż to za pandemia morderców,bestie po zimie uaktywniły się. 29.lat życia zamordowanej kobiety to nie czas na śmierć,kto dał prawo bestii kraść Jej życie,zabić i wrzucic. jak śmiecia.do tapczanu.Ludzie ogarnijcie. się. z tą kara śmierci. bo mordowani są dzieci,kobiety i mezczyzni. Wielki szacunek. dla polskiej. Policji.i Prokuratorów. . Bernadetty.Polska.

Ola

To województwo opolskie, wkradł się błąd.

K

Dziękujemy. Błąd został poprawiony. Pozdrawiamy

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl