Blog
Zaginieni Przed Laty

Pijane kobiety, babcia i postrzelony z wiatrówki wujek

Pijane kobiety, babcia i postrzelony z wiatrówki wujek

Pijane kobiety, babcia i postrzelony z wiatrówki wujek opiekowali się 9-letnią dziewczynką i 3-letnim chłopcem.

Pijane kobiety

4 października 2022 roku policjanci z Lublina dostali zawiadomienie, że w jednym z mieszkań przy ulicy Odlewniczej jeden z domowników postrzelił się w głowę na oczach dzieci. Mundurowi udali się na miejsce. Jak się okazało, 38-letni mężczyzna podczas pijackich wygłupów sam się postrzelił. Zraniony śrutem mężczyzna zeznał, że chciał zażartować i przyłożył wiatrówkę do głowy, a później nacisnął spust, myśląc, że broń nie wystrzeli. Mężczyznę przewieziono do szpitala i tam opatrzono następnie trafił na izbę wytrzeźwień, ponieważ miał prawie 4 promile . W mieszkaniu przebywała również pijana matka oraz jej nietrzeźwa 40-letnia siostra, która sprawowała opiekę nad dwójką swoich małych dzieci. 9-letnia dziewczynka i 3-letni chłopiec trafili do szpitala na obserwację. O wszystkim został powiadomiony Sąd Rodzinny i Nieletnich.

Pijani opiekowali się dziećmi

40-letnia matka dzieci miała w organizmie prawie 2,5 promila alkoholu. Babcia nieletnich na początku nie była w stanie dmuchnąć w policyjne urządzenie. W mieszkaniu panował ogromny brud i bałagan. Kobiety zagroziły funkcjonariuszom, że zrobią sobie krzywdę, jeśli dzieci zostaną im odebrane. Obie kobiety i babcię po konsultacji w jednym z lubelskich szpitali, umieszczono również w izbie wytrzeźwień.

Pijane kobiety, babcia i postrzelony z wiatrówki wujek
zdjęcie ze strony https://lubelska.policja.gov.pl/lub/aktualnosci/128813,Pijana-matka-z-babka-i-postrzelony-wujek.html

Policjanci przypominają o tym, że osoby borykające się z problemami, jak np. uzależnieniem własnym lub członka rodziny, przemocą w rodzinie, bezradnością w sprawach opiekuńczo-wychowawczych, kryzysami osobistymi bądź zdarzeniami losowymi i sytuacjami kryzysowymi mogą zwrócić się do Centrum Interwencji Kryzysowej:

– Telefon Zaufania – całodobowy dyżur psychologiczny: 733 588 900
– Punkt Interwencyjno-Konsultacyjny – sprawy interwencyjne: 733 588 600
– Ośrodek Wczesnej Interwencji – dla os. z problemem alkoholowym: 81 466 54 23

Źródło: Pijana matka z babką i postrzelony wujek! – Aktualności – Policja Lubelska

Sprawy tajemniczych śmierci zaginięcia newsy (facebook.com)

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

Może zainteresować Cię również: 10-latkowie torturowali i zamordowali 3-letniego Jamesa – Zaginieni Przed Laty

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl