Blog
Zaginieni Przed Laty

2.5-letni chłopiec szedł boso w samej piżamie ulicą Matejki w Wąbrzeźnie.

2.5-letni chłopiec szedł boso w samej piżamie ulicą Matejki w Wąbrzeźnie. Pijana matka była w domu. Kobiecie grozi do 5 lat więzienia.

2.5-letni chłopiec

Do zdarzenia doszło 10 stycznia 2022 roku. Dzięki czujności jednej z mieszkanek Wąbrzeźna i szybkiej interwencji policji udało się uratować życie 2,5-letniemu chłopcu, który boso w samej piżamie szedł w mroźny poranek ulicą Matejki w Wąbrzeźnie. Tymczasem pijana matka malca spokojnie sobie spała w mieszkaniu.

W poniedziałkowy poranek około godziny 8:00. Jadąca ulicą Matejki kobieta zauważyła małe dziecko idące samotnie chodnikiem. Ku jej zaskoczeniu, chłopiec mimo panującego mrozu szedł boso. Miał na sobie tylko rajstopy i koszulkę z krótkim rękawem. Kobieta będąca świadkiem tego zdarzenia natychmiast zatrzymała się, okryła dziecko własną kurtką i wezwała Policję. Mundurowi pojawili się natychmiast na miejscu i przejęli zmarzniętego chłopca, otulili służbowymi polarami i umieścili w ciepłym radiowozie. Na miejsce wezwano karetkę pogotowia, badanie dziecka nie wykazało na szczęście żadnych obrażeń.

Chłopiec 2,5- letni szedł boso w samej piżamie ulicą Matejki w Wąbrzeźnie.
zdjęcie ze strony https://wabrzezno.policja.gov.pl/

Matka malca

Funkcjonariusze policji bardzo szybko ustalili miejsce zamieszkania matki chłopca. Kiedy weszli do środka, okazało się, że 36-letnia kobieta śpi, nie wiedząc, że jej syn wyszedł z mieszkania. Co gorsza, badanie stanu jej trzeźwości wykazało ponad pół promila alkoholu w organizmie, który według jej słów miał być pozostałością po wczorajszej imprezie, kiedy ta położyła dzieci spać i wyszła pić alkohol ze znajomymi.

Na miejsce wezwano pracowników Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej. Dziecko po badaniu przekazane zostało pod opiekę dziadka. Zatrzymana kobieta przewieziona została do komendy, gdzie po wykonaniu niezbędnych czynności usłyszała zarzut narażenia na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub ciężkiego uszczerbku na zdrowiu swojego syna, nad którym ma obowiązek sprawowania opieki. Prokurator zastosował wobec niej środek zapobiegawczy w postaci dozoru Policji. Grozi jej teraz do 5 lat więzienia.

 

Źródło: Dwulatek boso szedł ulicą. Matka pijana (msn.com)

Pijana matka z zarzutami – Wiadomości – KPP w Wąbrzeźnie (policja.gov.pl)

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

Może zainteresować Cię również: Nowe informacje w sprawie nauczyciela kanibala. (zaginieniprzedlaty.com)

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl