Blog
Zaginieni Przed Laty

12-letnia Marina była gwałcona przez ojczyma. Piekło dziewczynki

12-letnia Marina była gwałcona i szantażowana przez ojczyma. Piekło dziewczynki zakończyło się ciążą. Trauma na całe życie.

12-letnia Marina

Marina wspólnie z mamą i 4-letnim bratem mieszkała na zachodzie Rosji. Ich spokój w rodzinie skończył się w 2017 roku. To właśnie wtedy zamieszkał z nimi nowy partner matki, który do Rosji przyjechał z Tadżykistanu. Mężczyzna pewnego dnia, gdy został sam z 12-letnią Mariną, zgwałcił ją. Bezduszny ojczym nieustannie groził dziecku, że jeśli nie będzie trzymała języka za zębami, to zabije ją i jej matkę. Marina bardzo bała się mężczyzny w związku z tym, początkowo milczała, ale jej życiowy koszmar dopiero się zaczynał. Mężczyzna był bezduszną bestią, nie miał dość i zgwałcił dziewczynkę kolejny raz. Kiedy gwałcił Marinę po raz kolejny dziewczynka, już była w ciąży.

12-letnia Marina była gwałcona przez ojczymem. Piekło dziewczynki
Pixabay.com

Po jakimś czasie brzuch Mariny zaczął się powiększać, ciąża stawała się widoczna. Nauczyciele w szkole nie podejrzewali, co kryje się za odstającym brzuchem 12-latki, ale zaczęli dopytywać o przyczyny jej przyrostu wagi i zmiany jej ciała. Marina ciągle bała się mówić o całym zajściu. Cały czas pamiętała dokładnie groźby ojczyma. Wersja, jaką przyjęła to, że przesadziła z ciastkami, które piecze jej mama. Nauczyciele od tamtej pory nie poruszali już tematu, lecz wkrótce prawda wyszła na jaw. Marina nie była w stanie już ukryć swojej ciąży.

Prawda wyszła na jaw

12-latka czuła się coraz gorzej, zaczęła skarżyć się na silne bóle brzucha w związku z tym, matka zaprowadziła ją do lekarza. Wtedy prawda wyszła na jaw i okazało się, że dziewczynka jest w siódmym miesiącu ciąży. 12-latka trafiła do szpitala, jej ciąża była zagrożona ze względu na zbyt duży stres i wiek. Marina nie potrafiła już dłużej milczeć i opowiedziała lekarzom prawdę. Matka dziewczynki twierdziła, że nic o tym nie wiedziała. O całym zajściu została powiadomiona policja.

Istotne w tej sprawie jest to, że sąsiedzi Mariny byli dobrze zorientowani, co się działo w tej rodzinie. Kiedy pewnego dnia do ich miejscowości przyjechali dziennikarze, sąsiedzi od razu zaczęli mówić. Wiedzieli wszystko dokładnie, co kryje się za drzwiami tej rodziny. Zastanawiające jest to, jak to możliwe, że wszyscy wiedzieli o gwałcie i ciąży, a matka dziecka o niczym nie wiedziała, mieszkając pod jednym dachem z córką oraz jej oprawcą?

Mężczyzna natychmiast po tym, jak gwałt ujrzał światło dzienne, został aresztowany. Okazało się, że przebywał na terenie Rosji nielegalnie. Za gwałty i groźby groziło mu do 20 lat pozbawienia wolności. Marina przeszła po wyjściu ze szpitala na domowy system nauki. A w opiece nad dzieckiem miała pomagać jej matka. Dalsze losy sprawcy i Mariny są nieznane.

Źródło: Rosja. 12-latka zaszła w ciążę. Zgwałcił ją ojczym, Murat Chamrakułow (fakt.pl)

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl