Blog
Zaginieni Przed Laty

Nowe informacje w sprawie nauczyciela kanibala.

Nowe informacje w sprawie nauczyciela kanibala. Stefan R., nauczyciel podejrzany o kanibalizm, został uznany przez niemiecki sąd za winnego zabójstwa 43-latka.

Nowe informacje

Zapadł już wyrok w sprawie głośnego zabójstwa o podłożu kanibalistycznym w Niemczech. Nauczyciel Stefan R. podstępem zwabił do swego mieszkania mężczyznę poznanego na portalu randkowym. Tam go zabił i poćwiartował jego ciało. Mężczyzna po zabójstwie 43-latka, rozrzucił po Berlinie fragmenty jego ciała, a część szczątków zamordowanego zjadł. Już wiadomo, że bezwzględny kanibal z Niemiec spędzi resztę życia w więzieniu.

Prokuratura utrzymywała, że przestępstwo miało podtekst seksualny.

Do wstrząsającej zbrodni doszło jesienią 2020 roku. Stefan R. poznał swoją ofiarę w serwisie randkowym. Według śledczych kanibal i 43-letni monter umówili się na seks w mieszkaniu nauczyciela w Berlinie.

43-latek – jak mówił berliński sąd – nie spodziewał się ataku na swoje życie. Stefan R. zabił, aby spełnić swoje fantazje kanibalistyczne. – To, co zrobił, było nieludzkie – mówił przewodniczący na rozprawie sędzia Matthias Schertz.

Wyrok

Oskarżony rozwijał swoje wizje, odwiedzając m.in. internetowe fora kanibalistyczne. Śledczy znaleźli w jego mieszkaniu piłę do kości i specjalistyczne noże. Zdaniem prokuratury R. odciął genitalia ofierze z zamiarem ich zjedzenia. Nie można jednak ustalić, czy zabójca zrealizował swój zamiar.

Nowe informacje w sprawie nauczyciela kanibala.
Pixabay.com

 

Policja spędziła wiele tygodni, szukając ofiary, którą uznano za osobę zaginioną. Kości 43-latka znaleziono 8 listopada 2020 roku w berlińskim lesie w dzielnicy Pankow. Podczas śledztwa odnaleziono także taksówkarza, który przewoził montera do mieszkania zabójcy. Stefan R. został skazany na dożywocie z adnotacją, że po 15 latach nie będzie mu przysługiwało zwolnienie warunkowe.

Oskarżony zakwestionował zarzuty, twierdząc, że po spędzeniu nocy z 43-latkiem znalazł go martwego na kanapie. Tłumaczył, że nie zadzwonił na policję ani po karetkę, ponieważ wyszłoby na jaw, że jest homoseksualistą. Obrona domagała się uniewinnienia Stefana R.

Źródło: Berlin. Zabił ofiarę na randce, by spełnić kanibalistyczne fantazje. Nowe informacje ws. Stefana R. | Wiadomości Radio ZET

Niemcy. Kanibal z Berlina usłyszał wyrok. Spędzi życie w więzieniu – Wiadomości (onet.pl)

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie! Jeśli. Dlatego. Lecz

Może zainteresować Cię: Nie wiadomo, kim jest mężczyzna, który stracił życie w Złotych Tarasach (zaginieniprzedlaty.com)

 

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl