Blog
Zaginieni Przed Laty

16-letnia Wiktoria została brutalnie zamordowana w Niemczech

16-letnia Wiktoria została brutalnie zamordowana w Niemczech

16-letnia Wiktoria pochodząca z Polski, została brutalnie zamordowana w Niemczech. Mundurowi nadal poszukują mordercy.

16-letnia Wiktoria

16-letnia Wiktoria mieszkała z rodzicami w Lichtenbergu, a do szkoły średniej uczęszczała w Großröhrsdorfie. Do Niemiec wyjechali niedawno… Wiązali nadzieję na lepsze życie, a spotkała ich ogromna tragedia. Młoda dziewczyna miała wiele planów na życie i marzeń, lecz w jednej chwili sprawca odebrał jej wszystko.

16-letnia Wiktoria została brutalnie zamordowana w Niemczech
16-latlka. Zdjęcie ze strony Faktu.pl

Do przerażającej zbrodni doszło w minioną środę 15 września 2021 roku w godzinach popołudniowych. Okropne i przerażające krzyki słyszał świadek tej potwornej zbrodni. To, co wydarzyło się tamtego dnia, mocno wstrząsnęło niewielkim Großröhrsdorf (Bautzen) w Saksonii. Niedaleko garaży przy ulicy Jana Sebastiana Bacha znaleziono 16-letnią Wiktorię. Młoda dziewczyna była cała we krwi. Nieznany sprawca zadał jej prawdopodobnie kilka ciosów nożem.

Pomoc przyszła za późno

Nastolatkę reanimowano i w ciężkim stanie przewieziono ją do szpitala. Niestety, choć lekarze robili wszystko, dziewczyny nie udało się uratować, nie miała szans na przeżycie. Śledczy sprawdzają każdy trop mogący zaprowadzić ich do mordercy.

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl