Blog
Zaginieni Przed Laty

Rozpaczliwie szukała swojej 4-letniej córeczki, która została porwana

Rozpaczliwie szukała swojej 4-letniej córeczki, która została porwana z podwórka. Dziesięć dni później jej ciało znaleziono w płytkim grobie. Jednak identyfikacja wówczas nie była możliwa, ponieważ ciało dziecka było zmasakrowane.

Rozpaczliwie szukała swojej córeczki

Sharon Lee Gallegos urodziła się 6 września 1955 roku.

Mieszkała w Alamogordo z matką- Guadelupe Gallegos, dwójką starszego rodzeństwa, babcią i sześcioma innymi krewnymi w tym czwórką innych dzieci w wieku od pięciu do piętnastu lat. Biologiczny ojciec dziewczynki był żołnierzem. Porzucił rodzinę, gdy Gallegos był maleńka. Od tamtej pory mężczyzna nie miał kontaktu z dziećmi.

Rodzina Sharon nie była zamożna. Gallegosa utrzymywała rodzinę, pracując jako pokojówka w lokalnym motelu.

21 lipca 1960 roku w godzinach popołudniowych kiedy Sharon miała 4-latka została uprowadzona z alejki za swoim domem gdzie bawiła się z innymi dziećmi.

To właśnie one były świadkami porwania i zaalarmowały rodziców o całym zdarzeniu.

Bliscy 4-latki natychmiast powiadomili policję o całym zajściu. Mundurowi bardzo szybko ustalili, że porywacze już wcześniej kilkakrotnie próbowali zwabić bawiącą się na podwórku Sharon do swojego samochodu. Dziewczynka była obserwowana przez dłuższy czas. Świadkowie zeznali, że widzieli w pobliżu domu porwanej ciemnozielony samochód marki Dodge lub Plymouth sedan z 1952 roku.

Kierowcą był młody mężczyzna, któremu towarzyszyła około 17-letnia kobieta.

Rozpacz rodziców

 

Matka rozpaczliwie szukała swojej córeczki. Niestety dziesięć dni później ciało 4-latki zostało znalezione w płytkim grobie na pustyni w pobliżu Congress w hrabstwie Yavapai w Arizonie. Wtedy jeszcze nie było wiadomo, że ciało zamordowanego dziecka należy do porwanej dziewczynki. Matka Sharon przez wiele lat żyła w niewiedzy.

 

Morderca dziewczynki był bardzo brutalny, okaleczył ciało dziecka do tego stopnia, że jego identyfikacja nie była możliwa.  Z tego też powodu nie nie udało się ustalić przyczynę śmierci dziecka. Sprawcy pochowali dziecko w płytkim grobie, narzędzie zbrodni- zakrwawiony scyzoryk znajdował się w pobliżu miejsca zdarzenia.

 

Na miejscu zbrodni znaleziono dwa zestawy odcisków stóp, z których jeden najwyraźniej pasował do osoby dorosłej. Drugi odcisk prawdopodobnie pasował do dziecko w sandałach.

 

Identyfikacja

 

Zamordowana dziewczynka została ekshumowana w 2018 roku, gdzie po raz pierwszy powstała rekonstrukcja jej twarzy. Badanie jej szkieletu sugerowało, że najprawdopodobniej miała od trzech do sześciu lat, kiedy zmarła.

 

Zamordowana dziewczynka została zidentyfikowane przez Othram, Inc. dopiero w marcu 2022 rok. Sharon Lee Gallegos została ponownie pochowana na terenie kościoła katolickiego św. Franciszka de Paula w Tularosa w Nowym Meksyku  25 października 2022 r. Pochowano ją w tym samym grobie, co jego matka i babcia po małej ceremonii, w której uczestniczyli żyjący członkowie rodziny i krewni urodzeni po jej śmierci.

 

 

 

Morderców dziewczynki nigdy nie udało się schwytać.

 

Źródło: Sharon Gallegos | Niezidentyfikowana wiki | Fandom

‘Little Miss Nobody,’ found dead in 1960, identified as NM girl (abc15.com)

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

 

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl