Niemcy

16 stycznia 2023 roku Niemcami i całą Polską wstrząsnęły informacje o zabójstwie małego Fabianka.  Ciało chłopca zostało znalezione w domu polskiej rodziny pod Hanowerem.

To sama Małgorzata Z. zadzwoniła pod numer alarmowy i powiadomiła służby, że przypadkowo znalazła martwego syna. 28-latka twierdziła, że próbowała udzielić mu pomocy, jednak bezskutecznie ponieważ 4-latek przestał nagle oddychać.

Kiedy na miejsce przybyli ratownicy medyczni para powiedziała, że Fabian przed śmiercią spadł ze schodów. Jednak bardzo szybko ustalono, że kłamią. Na ciele chłopca były liczne ślady katowania. Malec przed śmiercią przeszedł istne piekło i nikt nie był wstanie go obronić przed potworami, którzy tak niewyobrażalnie skrzywdzili dziecko.

Natychmiast została zlecona sekcja zwłok. Już wstępne wyniki wykazały, że chłopiec miesiącami był katowany. Na rączkach i nóżkach tego maleństwa były liczne siniaki. Chłopiec miał złamaną czaszkę, szczękę oraz miał wybity ząb. Jak się okazuje para miała na początku w planach ukrycie ciała Fabianka, ale bali się, że ktoś zainteresuje się i tak jego nagłym zniknięciem dlatego postanowili zadzwonić pod numer alarmowy.

Szokujące ustalenia śledczych

Funkcjonariusze bardzo szybko aresztowali Daniela G i Małgorzatę Z. 33-latek został oskarżony o skatowanie chłopca, a kobietę to, że w żaden sposób nie próbował bronić swojego dziecka.  Pozwoliła, żeby jej partner zakatował jej synka na śmierć i to na jej oczach.

W trakcie prowadzonego śledztwa mundurowi ustalili, że w dniu śmierci 4-latka Daniel G. bił go z całej siły tłuczkiem do mięsa.

Malutki Fabianek został pochowany w grobie dziadku, w Burzeninie pod Sieradzem.

Proces

22 czerwca 2023 roku mordercy chłopca stanęli przed sądem. Para od początku milczy. Sąd wyznaczył następne terminy rozpraw aż do grudnia 2023 roku.

Procesów ma być 21…

Żaden wyrok dla takich bestii nie będzie odpowiedni.

Źródło: Daniel i Małgorzata przed sądem w Niemczech. Fabianek zabity tłuczkiem | naTemat.pl

Ojczym zabił Fabianka tłuczkiem do mięsa. Rodzice grozy przed sądem (fakt.pl)

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie! Jeśli

Może zainteresować Cię również: Stefan R. umówił się na randkę. Zabił, następnie zjadł część zwłok (zaginieniprzedlaty.com)