Blog
Zaginieni Przed Laty

Wrocław. Gang handlarzy śmiercią rozbity. Cena za trucie młodych ludzi

https://www.o2.pl/informacje/wroclaw-gang-handlarzy-smiercia-rozbity-zyli-jak-krolowie-6662620570917664a?utm_source=Facebook&utm_medium=social&utm_campaign=fbo2&utm_term=post&utm_content=o2&fbclid=IwAR2jVdEElMLyNkyi_pg_Yl1uZc-4oEYgoXqE1clhCa3tMm6WwUDYGuhNU0Y

Wrocław. Gang handlarzy śmiercią rozbity. Jaka jest cena za trucie młodych ludzi? Więzienie od 3 miesięcy do 6 lat. Od 2003 roku żyli jak królowie i unikali kary. Przede wszystkim żerowali na ludzkich tragediach. W lipcu 2021 roku rozbito 16-osobowy wrocławski gang handlarzy dopalaczami.

Wrocław

Wrocławski gang handlarzy dopalaczami od 2003 roku dorobił się grubych milionów na truciu zagubionych młodych ludzi z problemami życiowymi. Biznes śmierci sprawił, że żyli niczym królowie, pławiąc się w luksusach i dobrobycie. Dopalaczami handlowano między innymi przy ul. Stawowej w pobliżu dworca kolejowego. Na rynek wprowadzili substancje warte 14 mln zł.

https://www.o2.pl/informacje/wroclaw-gang-handlarzy-smiercia-rozbity-zyli-jak-krolowie-6662620570917664a?utm_source=Facebook&utm_medium=social&utm_campaign=fbo2&utm_term=post&utm_content=o2&fbclid=IwAR2jVdEElMLyNkyi_pg_Yl1uZc-4oEYgoXqE1clhCa3tMm6WwUDYGuhNU0Y
wrocławski gang handlarzy dopalaczami rozbity

Bezkarność

Dilerzy byli bezkarni przez lata bowiem obchodzili prawo i sprzedawali preparaty do czyszczenia komputerów i pochłaniania wilgoci. Oczywiście klienci nie korzystali z substancji zgodnie z ich przeznaczeniem. Według sądu 16-osobowa grupa przestępcza doskonale wiedziała, co tak naprawdę sprzedaje. Produkcją trucizn zajmowali się członkowie zorganizowanego gangu. Z ustaleń śledczych wynika, że wprowadzili oni na rynek co najmniej 480 tys. opakowań z dopalaczami. Ich wartość to około 14 mln zł.

Wrocław. Gang handlarzy śmiercią rozbity. Cena za trucie młodych ludzi
pixabay.com

Oskarżeni o handel dopalaczami nie pojawili się na sali rozpraw. Część osób ze zorganizowanej grupy przestępczej odsiadywała już wyroki za inne narkotykowe wybryki, gdy reszta z nich cieszyła się do końca ostatnimi chwilami wolności. Jednak bez wyjątku wszyscy usłyszeli wyroki pozbawienia wolności bez zawieszenia.

 

Hersztami bandy byli Łukasz W. ps. “Gekon” i Michał W. ps. “Michalina”. To oni dostali najdłuższe wyroki – odpowiednio 5,5 roku i 6 lat więzienia. Pozostałych 14 członków grupy przestępczej usłyszało również wyroki od 15 miesięcy do 3 lat pozbawienia wolności. Gangsterzy po wyjściu z więzienia nie będą się cieszyć zgromadzonym majątkiem, ponieważ wrocławski sąd zdecydował, że przywódcy grupy stracą majątki, których wartość oszacowano na 7,2 mln zł. Wyroki nie są prawomocne.

 

Źródło:Wrocław. Gang handlarzy śmiercią rozbity. Żyli jak królowie – o2 – Serce Internetu

Wrocław. Gang handlarzy śmiercią rozbity. Żyli jak królowie… – Wykop.pl

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl