Blog
Zaginieni Przed Laty

13-latka pozostawiona przez rodziców na bezludnej wyspie

13-latka z Chin dostała od swoich rodziców niecodzienną karę.  Ci, zmęczeni problemami wychowawczymi, zostawili ją na bezludnej wyspie. Dziewczynka spędziła 2 dni bez dostępu do bieżącej wody i prądu, żywiąc się wyłącznie herbatnikami.

13-latka odnaleziona przez rybaków

W chińskiej prowincji Szantung, zaledwie kilometr od wybrzeża,  znajduje się bezludna wyspa. Od wielu lat nikt tam nie mieszkał. Nie było także dostępu do prądu ani bieżącej wody. To właśnie tam rybacy odnaleźli 13-letnią dziewczynkę, która – jak się później okazało- została w ten sposób ukarana przez swoich rodziców. Młodziutka Chinka spędziła na wyspie już dwa dni, żywiąc się jedynie herbatnikami i pijąc wodę. Jak podają źródła, miał jej towarzyszyć ekspert od survivalu.  Bez wątpienia, rybacy byli zszokowani obecnością dziewczynki na wyspie. To właśnie oni zawiadomili policję, która nakazała rodzicom odebrać dziecko i zawieść do domu.

Kontrowersyjne metody wychowawcze

Rodzice 13-latki przyznali, że nie mogli poradzić sobie z córką. Od dłuższego czasu dziewczynka pyskowała, kłóciła się z rodzicami i nauczycielami, a także wagarowała. Pobyt na wyspie miał nauczyć ją pokory i doceniania tego, co ma. Zbuntowana nastolatka miała w ten sposób ,,ochłonąć” i przemyśleć swoje zachowanie. Bezsprzecznie, pomysł jej rodziców wywołał ogromne kontrowersje na świecie.  Choć zdecydowana większość internautów potępia takie metody wychowawcze, w opinii publicznej pojawiły się także głosy uznania na rodziców dziewczynki. Ich autorzy zwracali uwagę na fakt, iż Chinka nie została na wyspie sama, a z ekspertem od przetrwania w trudnych warunkach. Wykazywali także zrozumienie dla trudów wychowania zbuntowanej nastolatki.

Źródło:

1.https://www.o2.pl/informacje/13-latka-klocila-sie-z-rodzicami-zostawili-ja-na-bezludnej-wyspie-6660856547797664a

2. https://godzinnik.pl/polska/rodzice-zostawili-dziecko-na-bezludnej-wyspie-to-byla-kara/?fbclid=IwAR0eUMs0H6GBIF_3o7R9brjHehKlybAg7uqmmVkEJxIdxSqNM9y_oejcp1I

3. https://www.wykop.pl/link/6189143/rodzice-zostawili-dziecko-na-bezludnej-wyspie-to-byla-kara

Źródło Źródło Źródło Źródło Źródło Źródło Źródło Źródło Źródło Źródło Źródło Źródło Źródło Źródło Źródło Źródło Źródło Źródło Źródło Źródło Źródło Źródło Źródło Źródło 

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl