Blog
Zaginieni Przed Laty

Zaginiony 3-latek spędził w lesie dwie noce

Zaginiony 3-latek spędził w lesie dwie noce

Zaginiony 3-latek spędził w lesie dwie noce. Chłopiec był poszukiwany w wąwozach i opuszczonych domach. Malec znajdował się 7 km od swojego domu.

Zaginiony 3-latek

Kiedy ginie małe dziecko od samego początku istnieje obawa o jego życie. Każda minuta jest na wagę złota. Często zwłaszcza malutkie dzieci wykorzystują chwilę nieuwagi rodziców i oddalają się z miejsca tak szybko, że wystarczy maleńka chwila, by doszło do podobnej sytuacji jak ta.

1 sierpnia 2022 roku 3-letni chłopiec-Jegor Nowołocki zaginął bez śladu w Morozowicy obwodzie wołogdzkim, w Rosji. Niemalże natychmiast zaczęły się intensywne poszukiwania chłopca. Wzięło w nich udział ponad 200 policjantów, ratownicy oraz wolontariusze. Jegora ostatni raz uchwyciły kamery monitoringu 1 sierpnia w godzinach popołudniowych. Malec wtedy przechodził obok szkoły. Niestety po 3-latku nie było najmniejszego śladu. Poszukiwania trwały przez kolejne trzy dni. Zostały przeszukane pobliskie wąwozy oraz opuszczone budynki.

Znaleziono część ubrań zaginionego chłopca

Z minuty na minutę sprawa wyglądała coraz gorzej. 2 sierpnia 2022 roku odnaleziono podczas poszukiwań część ubrań zaginionego 3-latka. Mundurowi obawiali się najgorszego.

-Na miejsce przyjechali doświadczeni śledczy z wydziału kryminalistycznego z biura regionalnego Komitetu Śledczego Rosji. W poszukiwania zaginionego chłopca zaangażowano siły MSW, MSWiA, a także społeczeństwo i wolontariuszy, użyto specjalnego sprzętu – przekazała mediom policja.

Wyziębnięty 3-latek odnaleziony

Zaginiony chłopiec został odnaleziony wyziębnięty 7 km od domu. Był praktycznie bez ubrań. Malec sam spędził w lesie aż dwie noce. Mały Jegor został przewieziony do szpitala.

Zaginiony 3-latek spędził w lesie dwie noce
zdjęcie ze strony www.msn.com/

Dziękuję wszystkim, którzy brali udział dzień i noc w poszukiwaniu trzyletniego Jegora. Chłopiec został znaleziony w lesie. Między Morozowicą a Szczekinem. Lekarze i psycholodzy teraz się nim zajmują- powiedział w wywiadzie z mediami Aleksander Kuźmin, przedstawiciel lokalnych władz 

Według wstępnych informacji 3-letni chłopiec ma ogólną hipotermię. Teraz przez kilka dni musi pozostać w szpitalu. Mundurowi wszczęli w tej sprawie śledztwo. Między innymi ich celem jest ustalenie, dlaczego tak malutkie dziecko było bez nadzoru rodziców.

Źródło: 3-latek spędził w lesie dwie noce. Był 7 km od domu – o2 – Serce Internetu

3-latek spędził w lesie dwie noce. Był 7 km od domu (msn.com)

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

Może zainteresować Cię również: Skazany za gwałt na 16-latce znaleziony w Wlk. Brytanii. (zaginieniprzedlaty.com)

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl