Blog
Zaginieni Przed Laty

Do dziś nie udało się ustalić tożsamości mężczyzny znalezionego w lesie w 1993 roku

Policjanci z dolnośląskiego Archiwum X opublikowali portret mężczyzny, który został zamordowany w 1993 r. Jego ciało owinięte w przeźroczystą folię zostało odnalezione w lesie w pobliżu miejscowości Drołtowice, niedaleko Sycowa. Teraz po odtworzeniu wyglądu mężczyzny, policja prosi o pomoc w jego identyfikacji.

Informację o zwłokach odnalezionych w lesie, przy trasie Międzybórz-Oleśnica, w pobliżu miejscowości Drołtowice, policjanci z Sycowa otrzymali 15 marca 1993 r.

Wiadomo, że ciało było owinięte w przeźroczystą folię. Mężczyzna miał skrępowane ręce i nogi. Do dziś nie udało się ustalić tożsamości ofiary. Jednak dzięki wykorzystaniu nowych narzędzi, z dolnośląskiego Archiwum X, którzy próbują rozwikłać tę sprawę, przygotowali portret zamordowanego mężczyzny

Zebrane wtedy w sprawie materiały wskazują, że ofiarą może być mężczyzna pochodzący z byłego bloku państw WNP. Ponadto z ustaleń poczynionych w tamtym czasie wynika, że był on widywany na targowiskach w Oleśnicy i Bierutowie w towarzystwie osób wschodniego pochodzenia – informują dolnośląscy policjanci w specjalnym komunikacie.

Z rysopisu podanego przez policję wynika, że zamordowany mężczyzna miał ok. 25 lat, 191 cm wzrostu, przeciętną budowę ciała, braki w uzębieniu oraz owalną twarz z lekko odstającymi małżowinami usznymi.

Mężczyzna był ubrany w koszulę w biało niebieską kratę z napisem na metce “Tirnava Sighisoara Romania”, podkoszulek z długim rękawem oraz buty w rozmiarze 47. Na lewej ręce miał zegarek kwarcowy marki “Zaritrov Swiss Mode”, na palcu obrączkę, a na szyi łańcuszek z krzyżykiem z wizerunkiem Chrystusa.

Policjanci z Archiwum X z Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu zwracają się do wszystkich osób, które mają jakiekolwiek informacje w tej sprawie o kontakt telefoniczny pod nr 71-340-42-62 lub 604-606-727, bądź mailowy, pod adresem naczelnik.kryminalny@wr.policja.gov.pl – apelują policjanci.

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

[…] Materialele colectate la acel moment indică faptul că victima poate fi un bărbat din fostul bloc comunist. În plus, constatările făcute la acea vreme arată bărbatul fusese văzut ultimele dăți în viață în piețe din orașele Oleśnica și Bierutów împreună cu mai multe persoane despre care se crede că erau din Estul Europei, notează presa din Polonia. […]

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl