Blog
Zaginieni Przed Laty

Torturowali 7-letniego chłopca, później jego ciało rzucili świniom

Torturowali 7-letniego chłopca, później jego ciało rzucili świniom. Opieka społeczna przez kilka lat wiedziała, że dziecko jest maltretowane przez bliskie mu osoby.

Torturowali 7-letniego chłopca

Sprawa o której dzisiaj napiszemy jest jedną z tych co mrozi krew w żyłach i chociaż od tej zbrodni minęło kilka lat wciąż budzi wiele emocji.

 

Biologiczna matka 7-letniego Adriana straciła prawo do opieki nad nim po tym, jak znaleziono go w domu bez opieki. Wówczas dziecko zostało umieszczone pod opieką biologicznego ojca- Michaela Jonesa i jego drugiej żony Heather Jones.

Ojciec Adrianka wraz ze swoją partnerką od samego początku ze szczególnym okrucieństwem znęcali się nad chłopcem.

 ​7-letni Jones Adrian był przez kilka lat dręczony. Ojciec i jego macocha zawiązywali chłopcu oczy i był wiązany. Bardzo często zdarzało się, że para zmuszała chłopca do stania całą noc w wodzie po szyję w brudnym przydomowym basenie.

Śmierć chłopca

Adrian umierał powoli w męczarniach zamknięty w kabinie prysznicowej na dwa tygodnie. Tymczasem jego ojciec i macocha kupili świnie. Para celowo ich nie karmiła przez jakiś czas ponieważ chcieli być pewni, że zwierzęta będą wygłodzone. Chcieli ziścić swój chory plan.

 

Adrian

Babcia Adriana powiadomiła policję o zaginięciu wnuka po tym jak kobieta od dłuższego czasu nie miała z chłopcem kontaktu.

Macocha i ojciec 7-latka zostali aresztowani po tym, jak policja została powiadomiona o zaginięciu Adriana.  Mundurowi znaleźli szczątki Adriana w chlewie w rodzinnym domu w Kansas City w stanie Kansas w listopadzie 2015 roku.

Nikt nie zareagował na cierpienie dziecka

Okazuje się, że można było uniknąć tej całej tragedii i pomóc chłopcu. Już od 2013 roku opieka społeczna dobrze wiedziała, że Adrian jest maltretowany.

Ojciec chłopca- Michael Jones i macocha Heather Jones zostali skazani na dożywocie.

W 2017 r. biologiczna matka Adriana, a także jego babka i dorosła siostra złożyły pozew przeciwko Departamentowi Dzieci i Rodzin stanu Kansas oraz 10 pracownikom Departamentu Opieki Społecznej stanu Missouri za brak interwencji i dlatego, że — jak wynika z uzasadnienia — “wybrali zachowywanie się jak bierni świadkowie”.

Rozprawa zakończyła się ugodą. Tydzień temu ogłoszono, że Stan Kansas ma zapłacić rodzinie chłopca 1 milion dolarów odszkodowania.

Zdjęcia użyte ze strony:Harrowing story of the boy who was fed to PIGS, as family wins $1m lawsuit against Kansas over brutal murder of Adrian Jones by his evil father | Daily Mail Online

Źródło: Macocha Heather Jones dostaje dożywocie za morderstwo 7-latka znalezionego w chlewie – ABC7 Chicago

Torturowali 7-latka, później jego ciało rzucili świniom. Przełom w sprawie (msn.com)

Harrowing story of the boy who was fed to PIGS, as family wins $1m lawsuit against Kansas over brutal murder of Adrian Jones by his evil father | Daily Mail Online

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!

Może zainteresować Cię również: Zamordowano trzech chłopców. Trwa poszukiwanie sprawcy! (zaginieniprzedlaty.com)

UDOSTĘPNIJ:

PRZECZYTAJ TAKŻE:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy do współpracy!

Oferujemy możliwość umieszczenia reklamy na stronie głównej oraz w każdym artykule. Dodatkowo posiadamy możliwość publikacji artykułów sponsorowanych i reklamowych.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

it-agencja.pl